Білизна фірми Florange


Білизна фірми Florange

Нарешті-то ми дочекалися чисто чорної моделі нижньої білизни, та до того ж у бавовні. Дуже багато моїх клієнти запитували: «Ну коли ж буде чорна модель?» Ось і будь ласка!
Ви можете запитати, що означають трусики максі.
Пояснюю.
Трусики максі, це варіант трусиків сліпів, але з деякими особливостями. А саме, більш висока талія (або глибока посадка) і трохи занижена пройма ніг. Тобто з-за більш високого бічного шва, попа і живіт будуть більш закриті, що чудово підходить для жінок з великими формами.

Даші ми показали тільки трусики стрінги, на мій погляд, вони більше підходять саме Даші. Адже головною моєю задачею є не просто продаж нижньої білизни фірми Florange, але і персональний підбір комплектів. Одягнути так жінку, щоб вона відчувала себе красивою, і щоб їй було комфортно, що б вона отримала задоволення і від примірки, і від наступної шкарпетки білизни.
При всьому при цьому я не перестану повторювати, що ви можете не просто купувати цю білизну, але й, підписавшись, отримати дисконтну знижку, що дозволить вам істотно економити.
А якщо ви захочете заробляти цим, то ласкаво просимо.
Я постараюся вам допомогти й у цьому, розповідаючи про нижню білизну фірми Florange, про методи роботи, і про специфіку підбору.