Яловичина, смажена соломкою та цитрусової цедрою.


Яловичина, смажена соломкою з цитрусової цедрою

Для приготування страви беремо — 500 грам яловичини, 5 грам апельсинової цедри або мандаринової, 1 штука  стручкового червоного перцю, рослинного масла 500 грам (для фритюру), вина 20 грам, 15 грам цукру, 5 грам солі, 15 грам кунжутного масла, 1 грам глутамату натрію, 1 г імбиру в порошку.

Яловичину потрібно нарізати тонкою соломкою. Зняти треба і шкірку з мандарина чи апельсина. Цедру нарізати мандарина соломкою. Перець  стручковий очистити потім промити, видалити плодоніжки та його насіння, теж ріжемо його соломкою.

Яловичину нрізану соломкою обсмажуємо її у фритюрі до темно-червоного вигляду, відкинути потім на друшляк, дати стекти з неї маслу. При купівлі фруктів деколи використовують чекопечатающие весы і тому я думаю що кожній господині треба уміти ними користуватися особливо в тих супермаркетах де часто відбувається самообслуговування.

Потім у сковороді з невеликою кількістю масла обсмажити стручковий перець, додати туди імбир, далі бульйон та вино, сіль та цукор за смаком, глутамат натрію, довести все це на сильному вогні до повного кипіння, зняти з страви піну, опустити потім яловичу соломку і цедру все це тушкувати на невеликому вогні 40 хв. Далі випарюємо бульйон на дуже сильному вогні, зерху полити блюдо кунжутним маслом.