Що потрібно в сексі дорослому чоловікові ?

Що потрібно в сексі дорослому чоловікові ? Що потрібно в сексі дорослому чоловікові ?

1 . Гарантований секс з жінкою. Якщо у молодого хлопця за вечір може і не вийти познайомитися з дівчиною таким чином , щоб затягнути її в ліжко , він не настільки сильно засмутитися . Але для чоловіка , якому вже за 30 секс з жінкою повинен бути гарантованим.

2 . Жінка повинна відповідати соціальним статусом успішного чоловіка . Вона повинна бути сексуальною , підтягнутою , виглядати таким чином , щоб всі інші чоловіки заздрили.

3 . Чоловіки хочуть отримати від сексу трохи більше , ніж отримують чоловіки в шлюбі. Успішним чоловікам потрібно більше емоцій , більше бажання і витривалості , а також частенько використовуються різні рольові ігри .

4 . Чоловік хоче отримувати моральне задоволення від своєї сексуальності. Чоловікові хочеться довести самому собі , що він також здоровий і витривалий , як раніше. Основний результат повинен бути в наявності: дівчина повинна бути повністю задоволена.

5 . Успішні дорослі чоловіки люблять хвалитися своїми перемогами. Для цього вони влаштовують вечірки разом зі своїми друзями , хочуть , щоб про їх досягнення знали не з чуток.

Успішні чоловіки розуміють , що у них вже сил не так багато , як раніше. Вони намагаються менше витрачати себе даремно і більше збирати сили на масові вечірки. Виходячи з описаного вище , можна спостерігати дві наступні тенденції.

Дівчина , яка потрапила на вечірку з таким чоловіком , навряд чи повірить , що чоловіки у віці відчувають втому в сексуальному плані. Вона побачила перед собою жеребця , якому можуть позаздрити багато молодих чоловіків.

Після вечірки дівчата не можуть зрозуміти , чому такий класний чоловік , тепер поводиться так понуро . Чоловік може просто спілкуватися з цією дівчиною , може годинами говорити по телефону і не проявляти більше ніякої сексуальної активності . Пояснення досить прості : чоловік накопичує сили на нові пригоди , і наступна вечірка може відбуватися далеко не за участю цієї дівчини.

6 . Успішний дорослий чоловік може використовувати алкоголь , щоб бути більш розкутим з жінками.

7 . Успішні чоловіки можуть використовувати своє становище , щоб домогтися сексу з жінками , які знаходяться в підпорядкуванні. Чоловіки стають керівниками після 30-40 років. У їхньому штаті завжди знайдеться дівчина , на яку можна задивитися . У цій ситуації досить просто створити прецедент і після влаштувати хороший секс з цією дівчиною .

Радимо почитати:

Сексуальность и отношения. Дорогие девушки! Даже самые лучшие любовники часто грешат ошибками в спальне ... Часто, даже не подозревая об этом. Это просто факт жизни. Но ... это ...
Де в Мережі інтернет познайомитися із собі подібни... У наш час знайомствами в інтернеті нікого не здивуєш - вже підростає покоління діточок, народжених від шлюбів зустрівшихся в мережі юзерів. Однак наві...
Пролеми чоловіків в пошуках жінки.... Живе стереотип серед людей, що для сучасного представника сильної статі, впевненого і товариського, відшукати дружину або познайомитися з представнице...
Титанік на початку сімейного життя.... На прикладі фільма Титаніка щасливого кінця не було, але саме через це в деяких дівчат течуть сльози в окремих сценах. Виходить парадокс хочуть чистог...