Як схуднути – не нашкодивши здоров’ю!

На сьогоднішній день проблема надмірної ваги турбує більше половини населення нашої країни. І що не маловажно, до цієї більшості приєдналися й чоловіки. Кожен хоче мати струнке і красиве тіло, але … Але що він зробив для цього?
Однією з перших причин ожиріння, як вважають психологи, є лінь або апатія. Запитайте, чому лінь? А який розумний чоловік «поведеться» на такі штучки як штани для спалювання жиру, заговори для схуднення або кремлівські пігулки. Цей список можна перераховувати до безкінечності. Здавалося б, у такій ситуації потрібно активно діяти, а що робить народ, а він як Іванко, з казки, чекає, коли за щучим велінням пічка поїде.

Насамперед, на шляху до успіху щоб схуднути, треба перестати себе жаліти і розібратися в причині нинішнього стану.
Другим кроком до схуднення стане мотивація майбутньої роботи. Необхідно для себе визначити – для чого Ви це все робите? А може Вам і в нинішньому тілі комфортно, і міняти нічого не варто? Тобто – визначаємо мотив для чого худнемо!

Третій крок щоб скинути зайвий жир – це правильний підбір раціону харчування. Як кажуть у медиків «не нашкодь». А це означає – не нашкодь своєму здоров’ю. Не варто відразу ж вдаватися до всіляких дієт. Тим більше, що за допомогою їх Ви досягаєте результату на короткий термін, а потім все приходить на круги своя, та ще й з більшою силою. Краще перед самостійними пробами скинути зайву вагу – звернутися до лікарів-дієтологів, які допоможуть підібрати для вас грамотний раціон харчування. А так випивайте склянку води за 10-15 хвилин перед їжею, це дозволить зменшити обсяг трапези.

А що б досягати своєї мети було легше, виберіть собі на підтримку союзників. Не обов’язково вони повинні дотримуватися Ваших правил, але вони повинні Вас всіляко підтримувати в цій боротьбі.

Як правило, надмірна вага з’являється у людей з певною недостатністю серотоніну в центральній нервовій системі. Їжа, солодощі є потужним наркотиком для нашого організму, а також сприяють виробленню серотоніну. Але є й інші способи для його збільшення – потрібно навчитися отримувати задоволення від життя, знайти для себе хобі або улюблена справа, що б воно привернуло й тішило. І тоді у Вас буде менше часу для поглинання їжі перед телевізором, і ви будете стрункими і красивими.

Радимо почитати:

Домашні кролики та їх харчування.... Багато людей тримають кролів, а не собак і кішок, тому що кролики можуть бути благополучно залишатися вдома на самоті на весь день, в той час як їхні ...
Як стати стрункими і красивими!... Багато з людей страждають надмірною вагою і майже у кожного є бажання її скинути і стати стрункими і красивими. Хтось починає займатися спортом, бігат...
Актуально про ваше харчування!... Харчування є одним з найскладніших людських дій і одним з тих речей, які ми часто робимо на автопілоті. Ось деякі з найбільш поширених звичок вживання...
Элегантная комната для ребенка.... Комната для ребенка является помещением незаменимым и родным для вашего малыша, потому оно обязано существовать чистым, ярким, элегантным, владеть без...