Каша гречана розсипчаста з соусом.

Промиту крупу ядрицю залити холодною водою з розрахунку 1 частина крупи і 2 або 3 частини води (на любителя), додати сіль і трохи соняшникової олії, вариться це все приблизно до специфічного шипіння під кришкою, тобто до повної готовності. Час визначаеться експериментально, або до утворення кількох дірочок на поверхні вже готової каші.

Соус для такої каші може бути грибний, або будь-який інший по смаку, можна і з печінки.

Гриби відварюються в невеликій кількості солоної води, потім окремо пасерують цибулю з ложкою борошна, додається перець мелений і акуратно перекладається в кухлик з відвареними грибами, довести до однорідної маси соусної при постійному помішуванні, додати зелень за смаком.

Печінку порізати на дрібні шматки, злегка обсмажити, додати цибулю, сіль, перець, ложку борошна, залити холодною водою і довести соус до однорідної маси при постійному помішуванні, додати зелень по смаку.

Для всіх кого цікавить международные перевозки Украина, компанія Algiya Logistics надає широкий спектр послуг у сфері ЗЕД, здійснюючи міжнародні транспортні перевезення «від дверей до дверей».