LG та Memjet представили інноваційну технологію для офісного друку.

LG та Memjet представили інноваційну технологію для офісного друку.

LG Electronics спільно зі світовим постачальником технологій високошвидкісної кольорового друку Memjet представили інноваційну технологію для офісного друку. Ця інновація була реалізована спільними зусиллями в найшвидшому в світі кольоровому настільному принтері формату А4, який отримав назву LG Memjet LPP6010N.

Якщо раніше технології були обмежені лазерними і традиційними системами струменевого друку, то Memjet являє собою абсолютно нову категорію технологій друку. Вона здатна забезпечити високоякісну кольоровий друк на раніше ніколи недоступній швидкості і з високим рівнем якості. Згідно інноваційної технології Memjet, друкуючі головки і компоненти з високою щільністю розміщуються по всій ширині сторінки, що дозволяє принтерам працювати в два рази швидше і практично вдвічі здешевити друковані роботи в порівнянні з традиційними офісними принтерами.

Machjet значно перевершує своїх конкурентів, надаючи користувачеві високоякісний кольоровий друк 1600 × 800 крапок на дюйм при швидкості 60 сторінок на хвилину. Технологія Page Straight Array (PSA) повзоляет новому принтеру розмістити більш ніж 70000 сопел на одній друкуючій голівці – це в 17 разів перевершує щільність розміщення в традиційних моделях і дозволяє Machjet подавати на сторінку 700 000 000 крапель чорнила в секунду.

Більше того, принтери «на базі Memjet», крім усього, досить енергоефективні і дешеві в експлуатації. Для порівняння, кольорові лазерні принтери сьогодні споживають в середньому близько 600 Вт електроенергії, а LG Memjet LPP6010N використовує всього лише 32 Вт Це стало можливим завдяки технології Hyper Small Drop, яка використовує дрібні краплі, що дозволяє зменшити кількість чорнила, необхідних для високошвидкісного друку чистого, чіткого тексту і якісних зображень. Крім того, Hyper Small Drop дозволяє швидше висушувати чорнила і скорочує загальну вартість друку на 70% якщо в порівнянні взяти лазерный принтер конкурентів.

Об’єднавши основні технології Memjet зі своєю торговою маркою, корпоративними можливостями і широкою мережею продажів, LG Electronics збирається запропонувати новий інноваційний продукт для більш ефективної та економічного офісного друку поки тільки в Кореї.

Радимо почитати:

Новий пилосос LG Kompressor Elite c функцією приби... 26 квітня 2011 - Компанія LG Electronics представляє на українському ринку інноваційну модель пилососа LG Kompressor Elite c функцією прибирання парою...