Мочені яблука по-старорусскому рецепту.

Мочені яблука по-старорусскому рецепту.

Підготувати до засолювання яблука, особливо підходять сортів Антонівка, Пепін Литовська.

На дно бочки (5-6 відер) укласти випарену житню солому, гілочки і листя обліпихи і кардамону. Укласти яблука лійкою вниз шарами, пересипаючи кожен шар соломою, обліпихою і кардамоном.

Окремо приготувати засолювальний розчин (6 л.): Меду – 80 г на 1 л; цукру – 60 г на 1 л; солі – 40 г на 1 л; хлібного квасу – 4 літри; вина білого сухого – 2 літри; зерен кардамону – 10-12 шт. квітів липи – 50 мл; квітів гречки – 40 мл; квітів троянди дикої – 30 мл; плоди лимонника китайського – 80 г; сік з 2-3 лимонів – на 6 л. Засолочний розчин довести до кипіння і відразу зняти з вогню. Охолодити, процідити, дати відстоятися 3-4 години. Залити через шпонковий отвір в бочку з яблуками. Витримати 4-5 днів у теплому місці, а потім перенести на лід або на долівку холодного підвалу, витримати ще 10-12 днів.По мірі потреби доливати розчин в барильце. Закрити корком шпонковий отвір, обсмолила. У перший місяць зберігання перевертати бочку дном вгору один раз на тиждень.

Подають яблука на красивому блюді разом з журавлиною, калиною, моченою горобиною, чорницею до витриманого білого столового вина на Різдво Христове та інші свята.

Беременность ответственная пока и в такие дни за одеждой надо слелить чтоб не жала, а здесь вы можете найти  брюки для будущих мам и не только.

Радимо почитати:

Лечебные свойства специй. Кулинария становится удовольствием , когда продукты питания были тщательно подобраны и некоторые специи , но знаете ли вы , что эти растения , которые...