Родові Травми, симптоми?

Хоча народження дитини – природна подія, ускладнення можуть виникнути в будь-який час протягом вагітності та пологів. У цій статті розглядаються причини травм при народженні.

За даними 2008 року в середньому 7 народжень з травмами були з кожних 1000 народжених немовлят у Сполучених Штатах. Деякі проблеми є загальними і неминучими, як, наприклад, багато порушеннь відбуваються в новонароджених, немовлят з за труднощів в родовому каналі, позаматкова вагітність, що народилися з крученою пуповиною. Однак, велике число невдалих пологів є результатом медичних помилок.

Найбільш поширеною причиною родова травма є через неналежне виконання кесарева розтину і не кваліфікації медичного персоналу який не в змозі надати потрібний рівень догляду після пологів. Лікарі, медсестри та інші медичні працівники можуть також використовувати надмірне і непропорційне застосування сили під час пологів, викликаючи ряд травм для дитини, таких, як освіта синців або навіть травми головного мозку. Щоб вашому малюку було тепло зимою вибирайте шапки детские високої якості.

Симптоми родової травми варіюються в залежності від тяжкості травми. Деякі симптоми стають очевидними відразу після народження, у той час як інші виявляються вже коли дитина подорослішає. В деяких випадках, родова травма може навіть привести до смерті немовляти або дитини.

Симптоми народженої травми, які часто є очевидними після народження дитини, включають:
– Порізи, синці, забиті місця, набряки де-небудь на тілі дитини.
– Параліч дитини кінцівок або рис обличчя.
– Розвиток епілепсії між 24 до 48 годинами після пологів.
– Блакитного відтінку шкіра немовляти і губи його.
– Параліч або церебральний параліч.

Симптоми родової травми, які часто виникають після того, як дитина стане старшою, включають:
– Відсутність координації.
– Нестійкість або нервозність.
– Труднощі при ковтанні.
– Труднощі, пов’язані з дрібною моторикою.
– Надмірні слюні.
– В цілому слабкий розвиток дитини.

Якщо ви думаєте, що ваша дитина страждає від родової травми, в результаті медичної недбалості чи медичного обслуговування, ми рекомендуємо звернутися до досвідченого адвоката в цьому середовищі як можна швидше.

Радимо почитати:

Як мити немовляти! Коли пупочок заріс, можете сміливо починати купати і обполіскувати немовляти в проточній воді і в ванночці. У холодну пору року, немовляти потрібно ку...
Поради при першій вагітності.... Для батьків прийдешнього малюка, неодмінно вагітність надзвичайно трепетна справа, щоб все вийшло добре, необхідно дотримуватися хорошого настрою і де...