Твоя сучасна футболка.

Сьогодні сучасна футболка породила величезну текстильну і модну індустрію, оборот якої понад двох мільярдів доларів в світі роздрібної торгівлі. Навряд чи народження Т-сорочки була досить непомітна подія, однак цей скромний шматок тканини був постійно змінюємим згідно тимчасових стилів та моди, культури різних поколінь. Зрештою, Футболка іноді використовується як політичний інструмент для агітації, протесту, революції і змін. Наносилися різні логотипи, гасла, рекламації і просто красиві картинки які робилися хітами і робили більш привабливими людей які носили їх, також футболки є кращим варіантом для уніформи робочих різних фірм і просто гарного настрою.

На самому початку Т-сорочка була трохи більше, ніж предмет нижньої білизни, саме ж слово «футболка» як стверджують кілька американських експертів, назва була придумана в 1932 році, коли Говард Джонс (Нoward Jones) був захоплений розробкою нової потопоглинаючої сорочки для USC Trojans – футбольної команди. Також під час другої Світової Війни Т-сорочки були, нарешті, використані в якості стандарту білизни для всіх звань в американській армії і військово-морського Флоту. Хоча Т-сорочка була задумана як нижня білизна, солдати, які виконували напружені бойові завдання або будівельні роботи, особливо в теплих краях часто носили відкриту футболку. Пізніше в 1948 році New York Times повідомив, про новий і унікальний інструмент маркетингу – яким стала футболка в цьому році в кампанії губернатора Нью-Йорка Томаса Е. Дьюї. На цих футболках які використовували у передвиборній компанії Дуайта Ейзенхауера було написано «Я, Як Айк», що собою рекламувало і агітувало виборців до дії на такому популярному вже вигляді одягу, роздаючи її як сувенір. А вот платья оптом Украина расходятся также быстро как и самые популярные футболки.

Великий слід у фірмовому корпоративному просуванні теж зробили футболки з просування певних брендів таких, як Nike, Adidas та інших, після чого аналогічні фірми пішли по їх стопах і це ж викликало вибух на ринку з дешевими і менш якісними товарами, під певний бренд.

Радимо почитати:

Термобілизна в чому секрет? Чим досягається така чудова особливість? Річ у властивості тканин, з яких шиється термобілизна. Це можуть бути або чисто синтетичні тканини з поліпроп...