Красиві груди без проблем!

Індивідуальний догляд та своєчасну корекцію – це те, що потрібно для жіночих грудей. Крім косметичних процедур і хірургічного втручання, існує широкодоступне і просте рішення – це особлива гімнастика, що зміцнює і моделює груди. За допомогою такої гімнастики можливо уникнути обвисання, млявості м’язів, зменшити обсяг великих грудей або збільшити маленькі груди.

В цілому, щоб жіночі груди виглядали незмінно чудово, треба займатися будь-яким видом спорту, якою передбачає навантаження на плечовий пояс. Дуже корисні заняття веслуванням, плаванням, баскетболом, волейболом і так далі. Не треба займатися без бюстгальтера, тому що без нього груди трясяться і може провиснути без підтримки.

Як зробити більші груди за допомогою спеціальних вправ.

Щоб додати об’єм невеликим грудям, рекомендується виконувати всі варіанти жимів з гантелями або штангою як похило, так і горизонтально.

Якщо необхідно зробити більші м’язи, що знаходяться по центру грудей, щоб похвалитися звабливою ​​улоговинкою, застосовуйте жими, в яких руки зводяться разом.

Яким чином зробити менш великі груди.

Перше правило: слід звернути увагу на поставу. Якщо постава нікудишня, хребет скривлений, то з боку груди буде виглядати не тільки великими, але і слабкими.

Гімнастикою займатися слід не менше 25-30 хвилин і не рідше двох-трьох разів на тиждень.

Розводите руки в сторони, стискаючи в них гантелі. Робіть лежачи. Зробити треба не менше п’ятнадцяти повторів по три-чотири підходи.

Віджимання від підлоги. Можна віджиматися з колін, якщо від статі дуже важко. Варто обов’язково врахувати той факт, що чим ширше ви розставите руки, тим більше ефекту буде від вправи.

Покращуємо форму грудей: що потрібно робити.
Підійдуть всі вправи з обтяженням: віджимання від підлоги і з колін, вичавлювання гантелей лежачи, жим гантелей в нахилі, жим штанги лежачи, розведення рук в сторони з гантелями.

Здійснювати жим, лежачи на лаві. При виконанні цієї вправи руки слід зігнути в ліктях. Жим направляйте вгору, щоб гантелі виявлялися над грудьми.

На жаль, тренування не допоможуть, якщо груди сильно обвисли. Тим не менш, додати привабливості можна – для цього варто підкачати м’язи верхньої частини грудей.

Завжди пам’ятайте про правильне використання косметики. Наносьте на зону декольте тільки високоякісні засоби, попередньо очистивши шкіру. Не рекомендується засмагати топлес – сонце сушить ніжну шкіру.

Радимо почитати:

Зміцнюємо ноги, не виходячи з дому.... На жаль, більшість з нас безліч часу приділяють не власному здоров'ю, а різним робочим обов'язкам, походам в клуби, спиртному і солодощам. Проте періо...