Модні аксесуари весняного сезону.

Весна рухаеться поспішно. Теплий одяг ми сховаємо подалі і зіткнемося з самим потрібним завданням. Як бути? Замінити гардероб повністю – дорога і морочлива затія. Дайте продумаємо раціональний компроміс. Найбільш бюджетний і тривіальний спосіб – придбати пару модних недорогих аксесуарів, які осучаснять ваш базовий гардероб.

Придбаєте модний в прийдешньому весняному сезоні великий шарф-кільце і доповніть його безформною модною сумкою на широкому плечовому ремені і новомодними чобітьми в тон. Даний злагоджений дует оживить і осучаснити навіть саме невиразне пальто або нудну куртку. Не варто квапливо купувати дорогі шкіряні аксесуари. Нині на піку української та російської сучасної моди чоботи та сумки з полівінілхлориду та інших доступних матерій. Незважаючи на таку демократичність, ці матеріали разюче схожі на саму натуральну шкіру і довговічні в щоденному ношенні.

Можна обмежитися і зовсім економічним варіантом. Ще однією виграшною спрямованістю нинішнього сезону вважається велика кількість в’язаних аксесуарів. Гетри для кісточок і довгі в’язані мітенки відмінно доповнять все той же об’ємний шарф. Трикотажні гетри надягають зараз навіть поверх дамських чобіт на довгій найтоншій шпильці. Придбаєте пару таких в’язаних демократичних комплектів. Наприклад, багряний великий шарф з опуклими малюнками, мітенки (пов’язані з червоних ниток) і трикотажні щільні гетри доповнять неформальний гардероб (стьобаний пуховик і джинсову тужурку). Для офіційного стриманого гардероба підберіть сіру замшеву сумку і великий шарф аналогічного кольору. Придбаєте тонкі сірі рукавички під колір новенької ділової сумочки. І ваш новий наряд стане повністю невпізнанним.

Знайте, що аксесуари варто підбирати за кольором і фактурою. Наприклад, темно-коричневий мохеровий шарф не можна надягати з бірюзовими лаковими штиблетами. Зате з бархатистими замшевими коричневими ботфортами в лицарському стилі такий шарф буде виглядати чудово!

Колористична гамма ділиться на дві колористичні частини. Забарвлення бувають яскраві синтетичні (бірюзовий, жовтий та рожевий) і природні (відтінки землі, деревини та каменю). Каштановий, сірий і теракотові кольори складають цю саму природну гаму. Природні тона не можна компонувати з речами яскраво неприродних забарвлень. Є ще один безперечний колористичний закон, який допоможе вам виглядати витончено. Постулат свідчить, що основний колір повинен доповнюватися близьким йому по палітрі кольором-компаньйоном. Кавовий колір можна компонувати з різними відтінками охри. Смарагдовий колір з відтінками бірюзового кольору. Лазуровий колір чудово поєднується з блакитними відтінками.

Що стосується вироблення, то тут теж діє просте правило поєднання. Блискучі чоботи не можна надіти навіть з відповідною за тоном замшевої сумки. А ось гладка шкіра відмінно поєднується як з лакованою шкірою, так і з м’якою замшею.

Радимо почитати:

Гардероб зі стильним одягом.... Який молодій жінці не доводилося робити вибір, що надіти на ще одну тусовку, або якусь подію? Абсолютно всі молоді жінки, що спостерігають за модою, п...
Что девушке носить, чтоб мужчину соблазнить, а нос... Каждый новый год дизайнеры пытаются рекомендовать все новейшие и новейшие наряды для модниц. Так как женская одежда постоянно у парней подымает интере...
Теория цветотипов от Йоханеса Иттена.... Теория цветотипов впервые была придумана швейцарским известным художником Йоханесом Иттеном еще в 1839 году. Он по своей теории придумал разделять вне...
Важливі елементи для дівчини в гардеробі.... Кожен з нас, щоб світити зовнішністю яскраво, носитиме відповідний одяг. Є декілька основних елементів, якими ви не повинні нехтувати. Основне чорн...