Вечірні сукні для повних жінок.

Індустрії мод неодноразово ставила в докір те, що дизайнери вважають стандартом моделей з фігурою хлопчаків, у яких відсутній бюст і які мають вузькі стегна. Саме тому пані з пишними формами дуже непросто вибрати такий одяг, який підійде за розміром і підкреслить достоїнства “справжньої” жіночної фігури, будь то пишні груди або стрункі ноги.

Але, якщо знати про недоліки власної фігури, то повсякденне і вечірнє плаття вибрати досить легко, потрібно лише врахувати при виборі деякі тонкощі. Це допоможе вам постійно виглядати привабливо і спокусливо в будь-якій ситуації.

Незважаючи на те, що на власниці пишних форм виглядають добре сукні різних стилів, можна виділити такі деталі як колір сукні, тканину, силует, які зроблять вечірню сукню шикарним вбранням.

Приховати виступаючий живіт і зробити підкресленні спокусливі пишні груди, допоможуть власницям пишних форм довгі до підлоги класичні вечірні сукні із завищеною талією. Завищена талія може бути підкреслена вузьким або широким поясом.

Широкі бретелі вечірнього вбрання забезпечать додаткову підтримку грудей і зроблять повні руки і плечі візуально не такими об’ємними.
“Корсетний” верх без бретелей вечірнього вбрання для повних жінок теж виглядає привабливо, проте є для володарки великих грудей набагато менш комфортним. Тому потрібно дуже відповідально підходити до вибору вечірньої сукні, щоб не зіпсувати на вечірці свій образ і не здаватися надто відвертою і вульгарною.

Ще однією характерною деталлю ідеального вечірнього вбрання для повних служить розкльошена довга спідниця, яка, при трохи завищеній лінії талії, починається під грудьми або трохи нижче, розширюється до низу і краде контури занадто “важких” стегон.

Саме поєднання завищеної талії і спідниці з трапецієподібним кроєм вважається для повних жінок ідеальним варіантом: вечірнє вбрання зможе приховати недоліки фігури, а також приверне увагу до вигідних її рис.

Радимо почитати:

Модні сукні влітку . Якщо ви хочете відвідати бутіки , щоб знайти щось новеньке для себе, ви повинні взяти до уваги багато речей. Жінка , яка хоче показати її смак , а так...
Кар’єра для студентів школи моди.... Бізнес і кар'єра в моді . Ви любите моду ? Тоді існує широкий спектр можливостей для працевлаштування за спеціальностями які ви можете вибрати в школі...
Приховуємо недоліки фігури одягом – 1.... Знайти дівчину, яку б її фігура влаштовувала повністю, досить складно, але далеко не всі знають, що ідеальна фігура це ще не все. Знати про те, як пра...
Последние тенденции в моде. Последние тенденции в моде женских аксессуаров от известных дизайнеров очень модны сегодня. И хотя модные тенденции подготавливают почву для того, что...