Характеристика – газові плити.

Компанії виробляють газові плити кількох розмірів в діапазоні від 50х50 см до 60х60х см. Верхній поверхнею майже всіх газових плит є варильна панель, а під нею розташовується духову шафу. Також, більшість моделей оснащується відсіком для зберігання посуду, який розташований внизу.

Звичайна газова плита має 4 конфорки. По середині деяких газових плит встановлена ​​додаткова п’ята конфорка. Вона призначена для приготування страв у великих каструлях і сковородах. Існує можливість роздільної установки духової шафи і варильної панелі. Установка в різних ділянках кухні буває необхідна через особливості приміщення.

Найдешевшими вважаються моделі з варильними панелями з емальованої сталі. Таке покриття вважається досить практичним, оскільки для його очищення не потрібно особливих засобів та пристроїв. Слід пам’ятати, що порошок і інші абразивні засоби можуть подряпати емальовану поверхню. Хромовані панелі, виготовлені з нержавіючої сталі, стали дуже популярними останнім часом. Щоб поверхня вашої плити завжди сяяла, придбайте спеціальні засоби, які м’яко видаляють забруднення з хромованих поверхонь. На багато плит встановлюються панелі, виготовлені з алюмінію. Підвищена практичність і відмінні експлуатаційні властивості пояснюють підвищений попит на такі моделі. Плити з варильними панелями, виготовленими з склокераміки, також досить популярні. Поверхня таких плит може втратити свій первісний вигляд, якщо забруднення і розливи рідин не будуть відразу ж прибрані.

Приготування їжі стає максимально комфортним завдяки сучасним системам автопідпала, якими обладнані газові плити. Для включення пальника потрібно повернути ручку і вогонь загориться протягом декількох секунд. Для безпечної експлуатації сучасні газові плити обладнуються системами контролю подачі газу. Вам не слід побоюватися витоку газу через пальник, так як при загасання полум’я потік газу перекривається. Також абсолютно безпечні варіанти з системою автопідпалу, яка так подобається багатьом господиням. Ця система здійснює повторний підпал погаслої конфорки.

Радимо почитати:

Кулінарія і газові плити. Любителі кулінарного мистецтва часто воліють вибрати газові плити ніж електричні. Це можна пояснити незаперечними перевагами приготування продуктів на...