Як лікувати кашель у малюка.

Бачити здорового, грайливого, пустотливого карапуза завжди приємно, але коли малюк млявий, бездіяльний і хворіє, найчастіше це викликає занепокоєння і розлад. Більшість мам в даній ситуації лякаються і не знають, як вчинити, до яких методів лікування прийти і чи потрібно взагалі йти до лікаря за порадою.

Якщо у крихти почався кашель, не потрібно панікувати і бігти до лікаря. Пару днів слід просто-напросто подивитися за змінами поведінки чада, якщо кашель почастішав і не перестає, ось тоді бажано сходити до дитячого лікаря. Не потрібно повторювати помарки деяких мам, які для страховки або зі страху, що хвороба може перерости в щось більше, дають малюкам ліки з перших днів, краще від цього не виявиться. Лупа, без сумніву, піде через тиждень, як, в принципі, якщо б і хворий не вживав ліків, а звернулися до інших методів, а ось організм у дитини буде страждати, стане беззахисним і в результаті тіло малюка стане погано переносити різні віруси.

Якщо ви мрієте про дітей і ви хочете про кого то дбати, а можливості немає їх мати, проблеми зі здоров’ям, спробуйте запліднення еко. Екстракорпоральне запліднення є для більшості сімейних пар єдиним можливим варіантом відчути повну радість материнства і батьківства.

Спостерігаючи за карапузом в перші дні, не дійте, варто вдатися до деяких народним способам, для того щоб надовго позбутися хвороби і заодно зміцнити організм. Для початку варто доглянути за температурою кімнати, в які знаходиться малюк. Температура приміщення не повинна бути більше 22 градусів, якщо повітря в приміщенні сухувате, його слід зволожити. Не потрібно йти в супермаркет і здобувати особливі зволожувачі атмосфери, можна використовувати ємність з окропом і мокрі простирадла або рушники, які можна повісити на батареях або на вікнах. Не забувайте робити невеликий протяг в приміщенні і сильно одягати малюка не треба, таке може привести до перегріву.

Щоб швидше вилікуватись, малятку потрібно більше вживати рідини. Якщо ж малюк не хоче компоти і хоче простої води, то поступіться йому – помножте кількість улюблених напоїв. Досить ефективне і всебічний засіб від хвороби і самих різних простуд – це запарена ромашка і певні чаї від кашлю, до складу яких входять суміші трав. Чудово бореться з кашлем у дітей до року чай з медом, але якщо дитині такий чай даєте вперше, кількість меду давайте мінімально, так як мед дуже алергенний. Карапузові, який досяг 7 міс., Запропонуйте особливу мінеральну воду для дітей. Мінеральна вода поповнює водний баланс організму і видаляє мокротиння.

У бою з кашлем можна спробувати поставте дитині компреси з листям капусти, обмазаними медом. Капусту слід пропарити на водяній бані, змастити медом і трохи тепленьку прикладайте до спини і грудей дитини, загорніть його простирадлом і надіньте кофту. Пов’язку бажано робити перед сном, на кілька годин. Чудово допомагає від застуди порошок гірчиці, яку слід насипати у шкарпетки чаду, слід залишити на всю ніч. Як правило, якщо з усією відповідальністю поставитися до народних способів лікування, то простуда миттєво залишить вашу дитину.

Радимо почитати:

Поради при першій вагітності.... Для батьків прийдешнього малюка, неодмінно вагітність надзвичайно трепетна справа, щоб все вийшло добре, необхідно дотримуватися хорошого настрою і де...
Дитяче ортопедичне взуття. Дітлахи все ж ростуть не по днях, а як багатьом здається по годинах і формування ходи один з головних етапів розвитку маленького маляти. Тому дитяче в...
Гіперактивність у дітей. Якщо ваша дитина страждає від гіперактивності , то дуже важливо , щоб ви зрозуміли , що гіперактивність є складним і унікальним захворюванням для кожн...
Творча дитина має ширше майбутнє.... Дуже важливо розвивати дитячу творчість. Коли думки дітей не пов'язані і не обмежені в просторі і часі, тоді вони можуть бути силою творчості, коли во...