Як піймати щуку!

Посеред рибалок існує думка, що осіннім сезоном, з близькістю похолодання, щучка йде у глухі місця басейну. Але це не зовсім так. В пущіх річках вона частенько з’являється в мілководді: в бухтах, заплавах, на мілинах. Тут постійно збираються зграйки дрібної риби – верховодки, меленького ляща, дрібної риби, які ганяє велика щука пише про це http://fishtime.com.ua/ де купити будь які снасті не проблема. Якщо влітку для цього хижака пожива гуляє по цілій акваторії басейну, то в осінній сезон дробова рибка «кучиться» біля бідних залишків давної чудової рослинності. Насиченість риби в таких місцях найчастіше безмежно висока. Відпочиває щука в острівцях з очеретів або в невилазних нетрях і вибирається звідти в дуже вітренну погоду, щоб влаштувати засідку. Головне момент тоді рибна ловля видає масу задоволення.

В малопомітних річках, в ширину менше ста метрів, в пізні осінні часи щука зустрічається поблизу завалів або повалених дерев. До того ж часто буває так, що на протяжності багатьох сотень метрів щупака немає, а вона поблизу подружжя дерев у воді.

Відшукати такі місця особливих труднощів не складе. Звичайно потоплені дерева можна зустріти на різкому повороті річки поблизу обривистого берега, зарослого густим лісом. Любу весну, в час повені, арсенал топляка в них помітно збільшується.

При існуванні в районі водойми богатирських ям або притопленого очерету щучку можна шукати там. Проте, масштаб такого улову особливим, чисто правило, не є. Зимова риболовля на щуку теж схожа.

У зовсім дрібних річках риби, як закон, не спостерігається. Риба до того часу переходить в дуже широкі річки, де і водиця тепліше, та й харчова база багатша є.

У закритих водоймах відшукати щуку досить легко. Риба не може звідти втекти, особливо при падаючому рівні води. Особливо багатим є улов в водоймах з невеликою глибиною менше одного метра.

У весняний період, згодом розливу великих річок, в них приходить велика кількість нересту щуки, що йде слідом за косячками білої риби. Далі зовсім не вся риба пробує повертатися в основний ставок, залишившись як корм для Щуки-молодняка. А блище до осені, коли їжа вже добігає кінця, злюща і голодна щука несамовито нападає на все, що пересувається: квакуш, гризунів, маленьких їх соратників. Знаходиться вона прилегло до центру водойми, гранично віддаляючись від берега.

Ранне осіннє клювання щуки прямо залежить від лихоліття – чим вона безжаліснішою є, тим їсть інтенсивніше. Його вершина настає саме на той період, коли настав мороз вранці сковує водойму ажурною кіркою льоду, який до обіду розтане від м’якого осіннього сонця.

Радимо почитати:

Деякі поради при купівлі замороженої риби.... Риба багата білком і іншими важливими живильними речовинами. Це має дуже важливе значення для здорової дієти. Добре збалансована дієта включає в се...
Поради щодо купівлі Рибальського човна.... Поради щодо купівлі Рибальської човна. Зараз багато жінок теж стають завзятими рибалками, і якщо ви зібралися порибалити серед річки вам потрібен буде...