Як захиститися від сонця?

Як захиститися від сонця?Повсякчас рік по-своєму наділяє нас сонячним світлом і теплом: з наближенням зими ми відчуваємо дефіцит і нудьгуємо по сонцю, як тільки настає весна ми поспішаємо насолодитися під першими променями, а з настанням літа ховаємося від пекла під деревом. Багато хто збираються на вулицю в ясний сонячний день, щоб отримати засмагу або підвищити тонус, а ще наситити організм таким корисним вітаміном D.

На жаль досить часто спекотне сонце приносить нам реальні проблеми. У першу чергу опіки. Розрізняють як невинні, які можна отримати довго гуляючи з відкритим тілом, так серйозні, наприклад опік очей. Гуляючи весною під сонцем стережіться сонячної сліпоти, але вона може підстерігати нас і там, де солідну кількість світла відображають поверхні. Як наприклад відображати поверхонь можуть виступаюча водна гладь, скло, пляж тощо. По-друге, це сонячний удар або перегрів.

Швидше за все захистити свої очі від несприятливого впливу сонця, це купити окуляри. Для того щоб захиститися від сніжної сліпоти знадобляться окуляри з особливим склом. Це захворювання дуже легко ідентифікувати по різі в очах і відносно певного дискомфорту. Всього серія випадків тимчасової сліпоти можуть привести до непоправних наслідків.

Подивіться уважно на свої окуляри: якщо вони неякісні то краще не носити їх – очна зіниця цілком себе зуміє захистити самостійно в природних умовах. Задумайтесь самі: складочки навколо очей від сонячного світла все-таки краще, ніж абсолютна або неповна втрата зору. Потрібно знати, що окуляри зі звичайним тонуванням не рятують від сонця і про. Так як цей пластик лише злегка затемнює світло, згубні ультрафіолетові промені при цьому потрапляють на очі. Намагайтеся носити дані “очки” в разі крайньої необхідності. А відпочиваючи на пляжі біля моря так хочеться деколи зупинити час, а в цьому фотоапарат canon може допомогти – віт зробить відбитки ваших щасливи хвилин, які ви з часом зможете переглядати у колі родини.

«Модні» способи сонячної захисту.

Ваша шкіра також потребує захисту і для цього в даний час застосовуються крему і косметики з вмістом UV-фільтрів. Будь-який засіб має власний діапазон захисту, який можна знайти на етикетці. До печалі, цілком уберегти шкіру такі засоби не в змозі. З цієї причини навіть при їх вживанні завжди залишається ризик отримати опік легкого ступеня або почервоніння. Тому перестаратися не варто.

Деякі фахівці також радять скористатися автозагаром, що дозволяє шкірі трохи підготуватися. Правда ця процедура має більшою мірою лікувальні призначення.

Радимо почитати:

Роль побутової хімії в нашому житті, або ти ПОСТІР... У цій статті мова піде про побутову хімію як необхідность в нашому житті. Сьогодні є величезна різноманітність «Піно - мильних» засобів від найдешевши...
Догляд за шкірою у теплу пору року.... Догляд за шкірою у теплу пору року. Тепла пора року також має особливі приписи догляду за обличчям. Кожна дівчина хоче бути чарівною саме навесні. ...
На скільки краса цінується в житті.... Намагаючись залишатися гарними ми часто чуємо багато цитат, які виражають тільки, на скільки краса цінується в житті. Зрештою, ваша шкіра є однією з п...
Реставрація меблів. Меблі з часом втрачають свої початкові зовнішні і багатофункціональні характеристики. Тим не найменш, це зовсім не означає, що від улюбленого дивана а...