Якщо дитина кусається.

Дитина, що кусається досить поширена проблема для всіх батьків. Багато які матері та батьки знають про це не з чуток. В подібні моменти без всяких на то видимих ​​причин дитина починає кусати кого – попало. Батьки в такі миті губляться і через незнання починають лаяти і кричати на малюка, але давайте спочатку розберемося в даній проблемі.

1) Перше потяг кусатися у маляти виникне в ранньому віці, але не обов’язково з першими зубками. Пізніше, коли дитина приступить пізнавати навколишнє середовище навколо себе, він почне застосовувати даний метод, тому як, по іншому він ще не вміє. У такі етапи батьки зобов’язані допомогти малюкам освоїтися або спокійно сказати, що цього робити не можна. Корка хлібця або вафлі обов’язково виручать вас у такій ситуації, відразу заспокоївши малюка, а спеціально, що продаються пристосування зроблять даний етап розвитку не таким проблемним. Звичайно ж не обійтися і без освоєння навколишньої атмосфери за допомогою нюху, обмацування, розглядування і багатьма іншими способами

2) Ця поведінка не просто небезпечна звичка, якщо подивитися на проблему з психологічного боку, то психологи скажуть, що малюк таким чином показує своє невдоволення навколишнім світом. Може в таку мить малюк хоче зовсім іншого, ніж те, що ви пропонуєте йому. Якщо помилково ви все-таки натиснули на дитину і він збунтувався, одразу ж допоможіть йому розслабитися і відволіктися. Так само варто з ним поговорити, не зупиняйтеся на віці, він уже й так все розуміє.

3) Найбільш небезпечне, коли малюк починає кусатися тільки заради того, щоб отримати увагу батьків. Батьківський характер такий, що ми звикли жваво реагувати тільки на проступки, а хорошу поведінку найчастіше залишаємо без уваги. Дорослі в дані моменти зобов’язані говорити зі своїм нащадком, намагатися уникати лайок і докорів, частіше говорити йому, що ви його любите або просто похвалити. Тільки малюк, у своєму поганому поводженні ніколи не може бути винен.

Дана загадка досить сильно поширена. При цьому батьки, дорослі індивідууми, іноді поводяться зовсім неадекватно. Вони просто можуть пропускати все повз вуха і оповідати, що це пройде з часом. Показуючи таку поведінку батьки тільки все посилюють, ситуація стає більш складною і заплутаною, а звичка залишається назавжди Бувають і такі батьки, які вважають, що необхідно так само надходити зі власними дітьми, як колись із ними, навіть якщо вони на своїй шкурі відчули, що це дуже погано. Прикиньте, якщо ви привчаєте дитину відповідати злом на зло, то це неправильно і жахливо.

Ось деякі рекомендації, які можуть допомогти вирішить проблему.

1) Перш ніж лаяти малюка постарайтеся проявити розуміння і стриманість, з’ясуйте, чому він себе так веде.

2) Якщо ви бачите, що карапуз кусається, бо демонструє своє Я, пошкодуйте жертву, тільки не самостійно, а разом з дитиною. Старайтесть спокійно пояснити, що це зовсім не привід для того, щоб кусатися і вести себе погано.

3) Якщо ваш карапуз вкусив або вдарив когось, порадьте йому підійди і попросити вибачення. Це привчить його нести поклажу відповідальності за його вчинки в цьому житті самостійно.

4) Миттєво реагуйте на подібну поведінку і намагайтеся вирішити її в найкоротші терміни.

5) Не лайте дитину, не бийте його, не кусайте у відповідь. Невідповідне рішення даної проблеми, напевно не вирішить її, а лише затягне вирішення цього питання на більш довгий проміжок часу.

6) Соромити хлопця при чужих теж не можна, це перш за все показує вас як не дуже хороших батьків, угомоніть дитину, а вдома спокійно і доброзичливо про все поговоріть.

7) І не забудьте, кусюча дитина потребує уваги і батьківської любові!

Радимо почитати:

Творча дитина має ширше майбутнє.... Дуже важливо розвивати дитячу творчість. Коли думки дітей не пов'язані і не обмежені в просторі і часі, тоді вони можуть бути силою творчості, коли во...
Способи підняти музичне почуття у дітей до народже... Один з найбільш чудових форм самовираження для дітей співати і можливість грати музику. На щастя, можна почати робити так, навіть поки дитина ще в утр...
Розвиток дитини. З моменту свого народження , ваша дитина намагається розібратися в навколишньому світі. Всі легко впізнавані і знайомі звуки сприяють розвитку слуху В...
Бібліотека для дітей. Якщо ти дитина чи дорослий, бібліотека завжди була ідеальним місцем, щоб насолодитися тишею з гарною книгою. Деякі бібліотеки ввели у себе Lego-центри...