Toyota Vios.

Все та ж стара Toyota Vios 1.5 з супутньою автоматичною і ручною коробкою передач зазнала змін, але з такими показниками як раніше. Зовнішні зміни починаються з освітлювальних приладів, які можна знайти у всіх моделях 2012 року – фари тепер на спортивний вигляд з темним покриттям. Також переглянуті в передній панелі протитуманні фари, об’єднані в нижніх кутах бампера.

На іншому місці, решітка знаходиться на Vios 1.5G Limited, одягнена в хромовану окантовку, в даний час пропонується в якості стандартної установки на 1.5G, 1.5e та 1.5J версії. І додатково Aerokit, яка була доступна для 1.5G обмеженою в минулому році, тепер можуть бути додані до інших моделей (1.5e і 1.5J) на момент покупки для RM2, 300. Тут ви повинні знати, п’ять частин пакета складається з переднього спойлера бампера, бічні спідниці, задній спойлер кришки багажника і задній спойлер бампера.

Toyota Vios отримала також нові 15-дюймові 12-спиць легкосплавні колісні диски, шини 185/60. Колесо на 1.5e і 1.5J, і замінюється на 14-дюймові. Зміна має велике значення для 1.5J, як це було раніше сталеві колеса з покриттям.

Всередині, змінюється тільки на новий матеріал для сидінь, повний набір свіжих зразків тканини. Що стосується безпеки, передній пасажир в даний час отримує SRS подушки безпеки.

Додатковий набір в даний час включає в себе дві інформаційно-розважальних систем, DVD-AVX (RM1, 900) і DVD-АВН (RM2, 990), що відрізняється повноколірний 5,8-дюймовий (DVD-AVX) і 6.1-дюймовий (DVD -АВН), сенсорний і камера заднього виду. Інші особливості 2-DIN системи включають в себе DVD-плеєр, MP3-сумісність формату, Bluetooth підключення, а також Aux і USB порти. DVD-АВН система включає в себе GPS навігаційну систему.

Крім того, є також додатковий комплект підвіски – у складі пружин і амортизаторів, які знижують їзду авто на 10 мм.

Як і всі моделі, пропоновані UMW Toyota Motor, в 2012 році Vios поставляється з 36-месяців/100, 000 км (що настане раніше після першої реєстрації) гарантії. П’ять кольорів для автомобілів.

Радимо почитати:

Почесне місце в атомобільному світі – Lexus ... Toyota 4Runner завжди займала особливе місце в моєму свтогляді та серці , її квадратний дизайн і поза дорожня доблесть , але до цих пір , ніколи не ви...
Суперкар Subaru BRZ 2013. Subaru BRZ 2013 - это новое детище фирмы Subaru в которое также инвестировала Toyota может вы уже слышали о Toyobaru. Этот автомобиль создан из Imprez...
2012 Ford Focus 5-дверний хетчбек Новий Форд Фокус 3, це є величезний стрибок в порівнянні зі своїм попередником. Поїздка за кермом якого стала класом вище, покращився вигляд, зменшили...
Volkswagen Scirocco стає все більше популярним !... Volkswagen Scirocco вже давно став улюбленим авто для автомобільних ентузіастів. Він поставляється з бензиновими і дизельними двигунами , для всіх пот...