Toyota Vios.

Все та ж стара Toyota Vios 1.5 з супутньою автоматичною і ручною коробкою передач зазнала змін, але з такими показниками як раніше. Зовнішні зміни починаються з освітлювальних приладів, які можна знайти у всіх моделях 2012 року – фари тепер на спортивний вигляд з темним покриттям. Також переглянуті в передній панелі протитуманні фари, об’єднані в нижніх кутах бампера.

На іншому місці, решітка знаходиться на Vios 1.5G Limited, одягнена в хромовану окантовку, в даний час пропонується в якості стандартної установки на 1.5G, 1.5e та 1.5J версії. І додатково Aerokit, яка була доступна для 1.5G обмеженою в минулому році, тепер можуть бути додані до інших моделей (1.5e і 1.5J) на момент покупки для RM2, 300. Тут ви повинні знати, п’ять частин пакета складається з переднього спойлера бампера, бічні спідниці, задній спойлер кришки багажника і задній спойлер бампера.

Toyota Vios отримала також нові 15-дюймові 12-спиць легкосплавні колісні диски, шини 185/60. Колесо на 1.5e і 1.5J, і замінюється на 14-дюймові. Зміна має велике значення для 1.5J, як це було раніше сталеві колеса з покриттям.

Всередині, змінюється тільки на новий матеріал для сидінь, повний набір свіжих зразків тканини. Що стосується безпеки, передній пасажир в даний час отримує SRS подушки безпеки.

Додатковий набір в даний час включає в себе дві інформаційно-розважальних систем, DVD-AVX (RM1, 900) і DVD-АВН (RM2, 990), що відрізняється повноколірний 5,8-дюймовий (DVD-AVX) і 6.1-дюймовий (DVD -АВН), сенсорний і камера заднього виду. Інші особливості 2-DIN системи включають в себе DVD-плеєр, MP3-сумісність формату, Bluetooth підключення, а також Aux і USB порти. DVD-АВН система включає в себе GPS навігаційну систему.

Крім того, є також додатковий комплект підвіски – у складі пружин і амортизаторів, які знижують їзду авто на 10 мм.

Як і всі моделі, пропоновані UMW Toyota Motor, в 2012 році Vios поставляється з 36-месяців/100, 000 км (що настане раніше після першої реєстрації) гарантії. П’ять кольорів для автомобілів.

Радимо почитати:

Volkswagen Scirocco стає все більше популярним !... Volkswagen Scirocco вже давно став улюбленим авто для автомобільних ентузіастів. Він поставляється з бензиновими і дизельними двигунами , для всіх пот...
Почесне місце в атомобільному світі – Lexus ... Toyota 4Runner завжди займала особливе місце в моєму свтогляді та серці , її квадратний дизайн і поза дорожня доблесть , але до цих пір , ніколи не ви...
У 2012 році Audi TT отримує нове відродження.... Мрія багатьох гламурних дівчат Audi TT у 2012 році отримує нове відродження в якості високо продуктивного спортивного купе яке використовує турбонадду...
Нове обличчя Toyota Land cruiser Prado 2013.... Ви вже напевно бачили просочилися в інтернет зображення оновленої Toyota Land Cruiser Prado 2013 . Ця модель Toyota тепер офіційно готова до європейсь...