Йдемо за покупками, Новий рік!

Велика частина людей вже почали роздумувати про майбутнє свято Нового Року. Знайомі все частіше говорять про Новорічні покупки, не хочеться спізнюватися. Всяка господарка принципово знає, що куплені нею продукти – відмінні, проблемним як виявилося підбір товарів, для цього потрібен експеримент. Елементарно потрібно трохи розумінь і інтересу, і тоді вибрані до столу продукти виявляться непогані.

Рибні страви зазвичай виникають на Новорічному столі, так як рибка – це смачно і здорово. Рибка зобов’язана пахнути річкою або морем, проте ні в якому разі не ставком. Огляньте зябра, якщо вони незаплямовані і мають червоне забарвлення – все відмінно. У осетрових воно деяк темнувато – червоне.

Якщо ви помітите, що очі у риби брудні, м’якоть рихла, відтінок жовтий – не купуйте її!

Закуповуємо майонез.

Майонез – головний візитер хоч якого урочистого столу, а тим найбільш Новорічного! Перед тим як купити продукт, упевніться, що він не прострочений. Терміни збереження тех важливо випробувати. Чим більше поклали в майонез консервантів, тим довше він зберігається.

Вибираємо ковбаску.

Ковбаси на святковому столі – це відмінно, а відмінна ковбаса – ще краще. Верховенство ковбас, які корисно пахнуть, м’ясце яких сірувато-рожеве, а зріз рівненький. Велика кількість нітритів у складі забарвлює ковбаси в яскраво-рожевий колір, нерівномірний зріз трапляється тоді коли залежалась ковбаса, велика чисельність крохмалю приводить до ламкості.

Месяц за месяц малютка вырастает, он узнает этот мир и проживает сообразно особенному расписанию. Каким обязан существовать режим дня малыша? Об этом подробнее — на http://mama.ua/specia/razvitie-rebenka-do-goda/ можно узнать и еще много и много полезного для юных мам.

Відшукуємо для свята оселедець.

Оселедець надзвичайно необхідна для улюбленого в нашій країні салату «Оселедець під шубою».
Ваговий оселедець зазвичай, без консервантів. Він неочищений і просить більше метушні, проте для чого вам непотрібні консерванти в раціоні? Показник високоякісного оселедця – товста спинка і пружне м’ясце.

Копчена рибка.

У непоганої копченої риби фарба рівномірна. Подивіться на окрас м’яса – якщо він темнуватий, означає рибу неодноразово розморожували і заморожували.

Мандариновий десерт

У всякого сорту мандарин свої індивідуальності: грузинські – кислуваті, іспанські толстошкірі, згідно ласощі швидше середні, марокканські популярні власною солодкістю і вузькою шкіркою, з’ясувати їх дозволено згідно яскраво-жовтій шкірці.

А зараз продукти до столу і бігом помічати Рік Новий!

Радимо почитати:

Новий рік: як зустріти Білого Дракона?... Всі ми чекаємо Новий рік, який ми будемо зустрічати під знаком Білого Дракона. У реальності Драконів не буває, це блискуча вигадка наших предків. Але ...
Статуси про сім’ю. Так дивно, він як дитина: наївний, милий. І я його люблю. Тільки от не можу зрозуміти: як брата, як сина або як коханого ... Хорошого хлопця важко кин...
З Новим Роком! Ось і підійшов до кінця 2010 рік - Рік Тигра - передаючи свої повноваження Білому Кроликові. Озираючись назад, хтось скаже, що минулий рік був для нь...
Скоро Новий 2013 Рік. Давайте робити генеральне пр... Ще з давніх часів вважалося, що перед Новим Роком старі непотрібні речі потрібно викинути, а все інше в будинку привести в «шик і блиск». З чого ж ...