Базовий гардероб для сучасної жінки.

Базовий гардеробМолоді дівиці скаржаться, що їм часто нічого надіти на якусь важливу зустріч. Якщо подивитися в їх гардероб, можна відшукати там купу стильного, майже не ношеного і дорогого одягу. Якщо взяти одну з таких обновок (наприклад, фасоний оксамитовий комбінезон), ми виявимо, що надіти його абсолютно ні з чим. Відповідні аксесуари (руда замшева сумка) та взуття відсутні в гардеробі такої легковажної модниці. Ось і не можете ви надіти цю стильну обновку. Варто спробувати поповнювати туалет грамотно і за чітким визначиним планом.

Якщо ви складете план поповнення модного гардеробу і станете йому завжди слідувати, ваші стильні обновки будуть природно вписуватися в ваш гардероб, їх можна буде носити з усіма наявними речами. Куплене нове оздоблення можна буде надіти з наявними в запасі туфлями, плащами, сумками і піджаками. До такої сукні у вас заздалегідь буде маса аксесуарів. Ви незмінно будете наймоднішою і відмінно одягненою на всі випадки життя. Всі предмети одягу будуть до місця у вашому гардеробі, тай про дітей не треба забувати моді рчі їм теж не завадять, та хороші іграшки як на http://www.super-toys.kiev.ua всі надійні та цікаві.

Тут варто для старту прикупити основний гардероб, який і допоможе вам бути різнобічно одягненою. Ядро набору одягу (пару поєднаних туалетів, суконь та спідниць) різноманітно доповнюється якісними відповідними аксесуарами (взуттям, сумками, хустками). Всі дані наряди купуються в залежності від стилю життя та роботи. Наприклад, якщо жінка працює вдома, набір одягу буде абсолютно іншим. Розрізнені предмети гардероба поєднуються між собою, їх вдало можна компонувати і перемішувати. Потім підберіть теплий одяг до свого гардеробу (за кольором і фактурою). В останню чергу відшукайте відповідну по кольору і стилю взуття (річне і сезонне), пару сумок (офіційна для роботи, крихітна для вечірнього виходу і велика для прогулянок) та інші аксесуари. Давайте розглянемо приклад складання базового ділового гардероба для тридцятирічної жінки.

Ми підбираємо гардероб для ділової жінки. Стрижневе ядро набору одягу – діловий костюм сірого кольору. Пошитий він повинен бути з хорошої тканини, крій повинен бути простим і універсальним (прямий і трохи приталений). Хитромудрі дрібниці в обробці такого костюма не вітаються. Вибирайте якісні вовняні тканини. Після купіть човники і сумку сірого кольору, яка вигідно підкреслить колір нового костюма. Потім потрібно підібрати інші важливі доповнення (пару світлих офісних блузок з атласу і облягаючу ошатну сіру кофтинку під колір костюма). Купуйте туніку контрастного бірюзового кольору під ваш сірий костюм. Кофточка віддяге ваш конторський стриманий наряд.

Після цього йдемо в стильний бутік і вибираємо другий костюм насиченого синього кольору. Не беріть однотонний костюм, зупиніться на орнаменті в сіру смужку, крапинку і велику клітинку. Блейзер від новопридбаного вбрання можна сміливо носити з спідницею і піджаком від попереднього сірого костюма. Маючи два ансамблі і кілька сорочок, ви будете одягнені на всі випадки. Формальний варіант – носити синій піджак і світлу спідницю від світлого костюма. Цей гарнітур добре компонувати з існуючими аксесуарами. Після цього купуємо волошкове плаття в колір другого костюма. Плаття і по тону і за стилем підійде до всіх існуючих речей просто відмінно.

З таким гардеробом ви позбавлені від проблеми парадних виходів, адже ви можете компонувати ваш сірий костюм з ошатною кофтиною і укомплектувати ансамбль лаковими чорними туфлями. За допомогою такої миттєвої зміни в одязі, ви перетворитеся на загадкову особу. Такий костюм буде доречний і для вечірнього виходу і для вечірнього побачення.

Радимо почитати:

Елегантне жіноче трикотажне плаття!... Будь-яка жінка постійно марить бути в цьому світі неповторною особливою, і саме тому, володіє власним встановленим стилем. Якщо жінка бажає проявити с...
Проблеми з волоссям. Є категорія людей, які від природи не були обдаровані хорошими волоссям і буває так насправді що вони заздрять тим у яких таких проблем немає. Для баг...
Сумки по хорошей цене. Сумки всегда востребованы. В прежние времена, они использовались только для перевозки грузов, и для путешествий, но сегодня они также используются как...
Модные женские пальто. Существуют различные типы женских пальто, доступных на рынке, и все они отличаются по своему. Но всегда выбирайте то, которое соответствует вашему сти...