Де українці купують одяг?

одягДля будь-якого індивідуума придбання одягу – це щось особливе. На це впливають характерні якості людини, його звички і уподобання, наявність або відсутність вільного часу. І якщо деякі займаються шопінгом з задоволенням, то інші – з почуттям крайнього жалю. Як правило, представниці прекрасної статі обожнюють довгий шопінг, вони можуть протягом дня побувати в декількох магазинах, приміряти безліч моделей одягу і повернутися додому з покупками, у піднесеному настрої, веселі і нітрохи не втомлені. Для хлопців же примірка і покупка одягу – справа найчастіше неприємне. Тому й обов’язок з придбання чоловічого гардеробу часто беруть на себе жінки.

Які ж місця в основному відвідують українці для придбання одягу?

Зараз у великих містах нашої країни відкрилися модні бутіки, і деякі люди стали купувати одяг там. Що ж, це гідний вибір пише fashion-light.com, проте, далеко не кожен може дозволити собі платити такі великі гроші. У таких бутіках реально пропонуються стильні і якісні речі відомих світових брендів, при цьому ризик придбати підробку зводиться до мінімуму.

Однак часто виїжджаючі люди кажуть, що в бутиках речі іноді коштують дорожче, ніж за кордоном.

Можна купувати речі і в стандартному мережевому магазині одягу. У таких магазинах продаються якісні і відносно недорогі моделі одягу. Єдиний мінус – далеко не завжди можливо підібрати необхідний розмір.

Маса одягу продається на ринках і знаходить своїх покупців. Оскільки у великих мегаполісах речових ринків практично не залишилося, одягом з барахолки задовольняються жителі невеликих міст. Основна перевага такого одягу – дуже низька ціна, яка, втім, відповідає якості. Але кожен робить власний вибір.

Заявка по каталогах Вonprix, Otto, Apart, Quelle і інші – ще один варіант придбання одягу. І хоча каталоги існували ще багато років тому, серед громадян України цей спосіб покупки одягу поширеним занадто не став. Привабливі в журналах речі на ділі виявляються аж ніяк не модними і далеко не якісними. А якщо річ сподобалася і покупець перебуває в ейфорії від майбутнього придбання, занадто довге очікування псує всю радість. Ще складніше повернути, що не підходить за розміром чи фасоном одяг.

Деякі люди купують речі, де попало. І це зовсім не означає, що вони абсолютно не приділяють увагу своїй зовнішності: просто процес покупки речей не є надто складним в Україні, ринок перенасищенний..

Радимо почитати:

Літній дитячий одяг. Літній дитячий одяг має бути в першу чергу зручним , але потім вже стильним. Якщо ви не впевнені в поточні тенденції моди в дитячому одягу , читайте д...
Оригинальные вещи в женском гардеробе.... Наверно не имеется в мире не одной молодой женщины, которая к новому сезону не приобрела бы себе хотя одну стильную обновку. Необходимо покупать не то...
Стильные рубашки и модная обувь.... Модницы, желающие отличиться смело могут одеть рубашку. Рубашки это замечательный вид одежды где грань фантазии бурно может играть с модными образами,...
Колір і ваш одяг. Тобі подобається саме цей колір, ця квітка, це дерево, а не інша? Так, так, це все дуже індивідуальне, особисте. Однак природа є гармонія. Тому існ...