Де українці купують одяг?

одягДля будь-якого індивідуума придбання одягу – це щось особливе. На це впливають характерні якості людини, його звички і уподобання, наявність або відсутність вільного часу. І якщо деякі займаються шопінгом з задоволенням, то інші – з почуттям крайнього жалю. Як правило, представниці прекрасної статі обожнюють довгий шопінг, вони можуть протягом дня побувати в декількох магазинах, приміряти безліч моделей одягу і повернутися додому з покупками, у піднесеному настрої, веселі і нітрохи не втомлені. Для хлопців же примірка і покупка одягу – справа найчастіше неприємне. Тому й обов’язок з придбання чоловічого гардеробу часто беруть на себе жінки.

Які ж місця в основному відвідують українці для придбання одягу?

Зараз у великих містах нашої країни відкрилися модні бутіки, і деякі люди стали купувати одяг там. Що ж, це гідний вибір пише fashion-light.com, проте, далеко не кожен може дозволити собі платити такі великі гроші. У таких бутіках реально пропонуються стильні і якісні речі відомих світових брендів, при цьому ризик придбати підробку зводиться до мінімуму.

Однак часто виїжджаючі люди кажуть, що в бутиках речі іноді коштують дорожче, ніж за кордоном.

Можна купувати речі і в стандартному мережевому магазині одягу. У таких магазинах продаються якісні і відносно недорогі моделі одягу. Єдиний мінус – далеко не завжди можливо підібрати необхідний розмір.

Маса одягу продається на ринках і знаходить своїх покупців. Оскільки у великих мегаполісах речових ринків практично не залишилося, одягом з барахолки задовольняються жителі невеликих міст. Основна перевага такого одягу – дуже низька ціна, яка, втім, відповідає якості. Але кожен робить власний вибір.

Заявка по каталогах Вonprix, Otto, Apart, Quelle і інші – ще один варіант придбання одягу. І хоча каталоги існували ще багато років тому, серед громадян України цей спосіб покупки одягу поширеним занадто не став. Привабливі в журналах речі на ділі виявляються аж ніяк не модними і далеко не якісними. А якщо річ сподобалася і покупець перебуває в ейфорії від майбутнього придбання, занадто довге очікування псує всю радість. Ще складніше повернути, що не підходить за розміром чи фасоном одяг.

Деякі люди купують речі, де попало. І це зовсім не означає, що вони абсолютно не приділяють увагу своїй зовнішності: просто процес покупки речей не є надто складним в Україні, ринок перенасищенний..

Радимо почитати:

Шопинг – красивый метод унять нервы.... Знаменитое нам с недавних времен словечко «шопинг» крепко вошло в будничный обиход. А еще, что наиболее принципиально, стал известен и сам процесс. Еж...
Мода, одяг, нижня білизна, роздуми.... Мода - це коли ви прекрасно виглядаєте, коли ви одягнені в гарний одяг, тоді ви і впевненіше стаєте також. Це також справедливо для чоловіків і для жі...
Новые коллекции одежды. ?нтернет интересен и необъятен, многие кто хочет быть уникальным, чем-то отличаться друг от друга, ищут тут разные брендовые вещи, которые показатель ...
Основных элементы для девушки.... Каждый из нас чтоб светить внешностью ярко, будет носить подходящую одежду. Есть 10 основных элементов, которыми вы не должны пренебрегать. Основно...