Фантазії для краси ваших страв.

прикраси для блюдНезначно фантазії для краси ваших блюд. Навіть найбільш помірна їжа, прекрасно подана, бачиться апетитніші неповторних страв, як-небудь встановлених на столі.

З звареного червоного буряка, моркви, огірків робляться прекрасні «дзвіночки»: зріжте верхівки овочів, в такий спосіб, щоб вийшов конус з гострим кінцем, і акуратненько зріжте вузький шар: одне коло зобов’язано існувати одним конусним ковпачком, далі наступний. Переверніть один конусний такий ковпачок вниз конусом, в середину слід вкласти шматок іншого за кольором довгастого овоча і все, вийшов дзвіночок.

Застосовуючи помідор просто сконструювати «трояндочку». Елементарно необхідно очистити свіжий помідор виходячи згідно спіралі. Серединку помідора вживають за призначенням, а з його шкірки-стружки необхідно скачати рулончик – «троянда» готова. Таку троянду ще виготовити можна і з червоного буряка.

Для приготування смачних страв рекомендуемо використовувати Блендер Braun MR 530 Sauce – це відмінна кухона техніка, яка прослужить вам багато часу без нарікань.

вкусно и красивоДозволено виготовити квіточку зі стиглого помідора, буряка, моркви, яблука, на якому будуть загострені пелюстки, він стане пригадувати магнолію. Їх поміщають на гірці салату або на тарілці по краях.

Якщо цибулину надрізати вздовж і спустити її в воду, вийде квіточка.

З вареного яєчка здійснюють дивні «ромашки». Такі квітки «ромашки» будуть надзвичайно чудово виглядати на горошку.

Дозволено виготовити «букет» з овочів, прекрасно уклавши листя салату, зелень і квіточки з кривизна, буряка, помідорів та інших овочів.

«Листя» виготовляють із солоного і свіжого зеленого огірка. Для цього беруть рівною довгастої форми огірок і розрізають навскоси. Огірок залагоджують зрізом донизу на дощечку, надрізають і розгортають його. Такі листочки служать прикрасами салатів. Надзвичайно цікаво прикрашає страву «віяло» з огірків. Слід надрізати міцні огірки маленького розміру вздовж, делікатними пластинками і після цієї процедури розгладити – ось вам і унікальне смачне «віяло». При подачі великих солоних і маринованих огірків наріжте їх вузенькими смугами.

Радимо почитати:

Як схуднути – не нашкодивши здоров’ю!... На сьогоднішній день проблема надмірної ваги турбує більше половини населення нашої країни. І що не маловажно, до цієї більшості приєдналися й чолов...
Чоловік не збуджує, що робити?... Вся прекрасна половина людства мріє про зустріч з гарним принцом, з яким вони проведуть щасливу, повну любові життя. Але життя підносить свої сюрпризи...
Приготування їжі. Кулінарні рецепти.... Приготування їжі - це дуже цікавий вид роботи для багатьох людей. У приготуванні страв, головна хороша організація на кухні. Тримати речі чистими і ве...
Щоб смак і зовнішній вигляд салатів не погіршився!... Щоб смак і зовнішній вигляд салатів не погіршився, нарізати і змішувати продукти, а також заправляти салати краще безпосередньо перед подачею до столу...