Філософія будинку, переваги газосилікатних блоків.

домВ кожній людині спочатку присутнє прагнення побудувати або купити власний будинок. Але перш, ніж будинок наповниться особливим теплом і любов’ю, належить вирішити безліч питань: які встановити інженерні системи, ніж його обробити зовні, як його облаштувати всередині? І якщо одні не можуть жити без квартири, то інші наймають для будівлі будинку професійних будівельників. Можна вибирати серед безлічі будматеріалів і знайти найбільш оптимальний варіант зовнішньої обробки. Можна проробляти екстер’єр будинку виходячи з інтер’єрних уподобань.

Одні хочуть замінити вікна, інші бачити в будинку серйозність і його респектабельність, а інших більше приваблює розслабленість і затишний домашній комфорт. Будівництво будинку – це свого роду філософія.

Дерев’яний будинок – екологічний, кам’яний – довговічний, каркасний – дешевий. Значить, краще вибрати камінь? Але камінь існує різний. В даний час на зміну висотним цегляним будинкам, дорогим і не дуже практичним, приходять малоповерхові будинки з газосилікатних блоків.

Один блок пінобетону масою 15 кілограмів замінює 8 цеглин, загальна вага яких досягає 35 кг. При цьому, за рахунок того, що блоки пористого бетону мають великі розміри, 600-200-300 мм, їх кладка виконується набагато швидше і менш складна, ніж кладка з цегли, і економить більше суміші для кладки.

Основними перевагами газосилікатних блоків вважають здатність до захисту від поширення полум’я і високу вогнестійкість, хорошу звукоізоляцію, складову в середньому 45-50 дБ залежно від марки газосиликата, а також від товщини стіни. Газосиликатні блоки легко обробляти і укладати. Їх можна пиляти, свердлити і різати як звичайним, так і спеціальним інструментом. З недосконалостей пористого бетону можна відзначити малу призмову твердість, що загрожує можливим утворенням мікротріщин в матеріалі, а також можливість накопичення вологи в матеріалах у разі неправильно організованого газообміну.

У цілому, необхідно сказати, що будинок з газосилікату виходить досить теплим і енерго-ефективним. Легка питома маса пінобетону дає можливість зводити більш легкі і економічні стрічкові фундаменти.

Кода уже строительство законченно первым делом надо сделать дом уютным и теплым как для себя так и для детей. Часто в нашей стране да и за рубежом для декорирования помещений используют ковры, существуют и ковры детские Киев которые характерны своим приятным рисунком. Покупая ковря для детской и в первую очередь заботитесь о здоровье ребенке, так как малыши часто любят играть на полу, а ковер может уберечь ребенка от простудных заболеаней, и ушибов при падении.

Радимо почитати:

Вибір земельної ділянки під житлове будівництво.... Ви молода сім`я та мрієте про будинок на землі, але потрібно спочатку обрати і купити земельну ділянку відповідної категорії і тому до вибору ділянки ...
Будуемо вашу нерухомість. Вигадливість наших людей надзвичайно велика. В особливо в тому випадку якщо виникає хотіння поекономити. У цьому випадку вигадливість домагається неви...
Поради по розбивці фундаменту.... Мієте пр свій будинок тихо готуючи на кухні. а ви знаєте. Волога в землі є постійно. Це і грунтові води, і фільтраційна волога, і вологість притаманна...
Зробіть свій будинок досконалим.... Краща кухня і ванна дійсно зони комфорту для всіх членів сім'ї в домашньому господарстві. Потреби і бажання можуть бути задоволені з призначеним для к...