Jeep Cherokee 2013.

Jeep ® CherokeeJeep ® Cherokee – це середнього розміру позашляховик який встановлює новий стандарт, який є один з самих відомих позашляховиків у світі.

Jeep – піднімає планку для відомого і легендарного Cherokee і можливості світового класу на дорозі, динаміка, економія палива, революційний дизайн Jeep отримав цілий ряд передових технологій безпеки та особливості:

* Кращий в своєму класі можливості,
* Jeep Активне блокування приводу з двома швидкостями ПТУ, низький діапазон і блокування заднього диференціала
* Новий Jeep Selec-Terrain система контролю тяги до п’яти налаштованих режимів – Auto, сніг, спорт, пісок / бруд і каміння.
* До 56:1 співвідношення обходу, 90-процентне поліпшення в порівнянні з попередньою моделлю
* Значно покращена економія палива – до 31 миль на галон
* Перший позашляховик з дев’яти-ступінчастою автоматичною коробкою передач.
* 2,4-літровий MultiAir Tigershark I-4 забезпечує більше 45 відсотків економії палива, поліпшення по Порівняно з попередньою моделлю.
* Перше використання нових 3,2-літровий Chrysler Group V-6 двигунів.
* Нові незалежні передня і задня підвіски
* Підвищена жорсткість на кручення
* Виключно тиха кабіна
* Досконала світлодіодна технологія з характерними фарами денного світла.
* Premium, добре продуманих інтер’єрів з широким використанням м’яких на дотик матеріалів
* Клас ексклюзивний все нові CommandView панорамні люки на даху, а дах Sky Slider
* Uconnect 8,4-дюймовий кольоровий сенсорний екран медіа-центр.
* Uconnect доступ через мобільний
* Більше 70 передових покращень в безпеці.
* Система допомагає водієві в паралельно / перпендикулярній парковці.
* Розумна функціональність і універсальність.

Всі нові 2013 Jeep Cherokee пропонують вибір із трьох інноваційних систем 4 x 4 для кращої можливості руху в будь-яких погодних умовах. Jeep Cherokee є першим середнього розміру позашляховик з функцією відключення заднього моста як пишуть автомобильные новости Strong-Cars, що призводить до зниження втрат енергії якщо 4 x 4 можливості не потрібні, що призводить до підвищення ефективності використання палива.

Архітектура Cherokee побудований із загальних, модульних і взаємозамінних компонентів і забезпечує модульність колісної бази, колія передніх, задніх коліс, передній звис, довжина і ширина автомобіля.

Конструкція кузова Jeep Cherokee має високоміцну сталь гарячого штампування яка використовуються для побудови міцних і легких авто, надійну архітектуру автомобіля.

Всі нові Jeep Cherokee доступні в чотирьох різних моделей в США і з’являться в салонах дилерів в третьому кварталі 2013 року. Jeep Cherokee буде пропонуватися споживачам 11 різних кольорів кузова.

Радимо почитати:

SsangYong XIV-2 – “кабріолет” кр... І знову всі готуються до автомобільних виставок компанія SsangYong як передбачається повинна представити свій XIV-2 Concept це такий собі кабріоле...
Новий Audi A3 Sportback. Часто виявляється почуття, що авто виробники не дуже слухають, побажання автолюбителів? Але, Audi виявляється все ж слухає. Після того, що вона назива...
Mitsubishi закріплює свої продажі в США.... Mitsubishi продовжує показувати прогрес продажів в 2014 р Справді, продажі автовиробника виросли на добрих 54,17 відсотка в США в травні цього року по...
Зелені Mitsubishi. Mitsubishi Outlander подвоїть виробництво PHEV. Mitsubishi сподівається надолужити згаяне шляхом подвоєння виробництва своїх Outlander Plug-в гібри...