Користь від кави для кожної людини?

Утренняя чашечка кофеЩе пару десятиліть тому, відмова від кави була передумовою для створення здорової дієти і прийняття здорового способу життя. Але поступово, кількома новими дослідженнями про питво кави надали і користь для здоров’я від вживання кави. Так що тепер у нас є як позитивні результати, так і негативні наслідки для здоров’я від вживання кави.

Кава – це не тільки кофеїн про це написав вже не один журнал, але синергетичне поєднання кофеїну і неназваного природного з’єднання стимулюючого більш високі рівні крові, що захищає мозок від слабоумства і дегенеративних захворювань, таких як відома хвороба Альцгеймера і хвороба Паркінсона.

Цей висновок був опублікований в журналі хвороби Альцгеймера, травень / Червня 2011, дослідження проводила команда в Університеті Південної Флориди.

Ті що п’ють каву також показали більш низькі показники діабету та інсультів як пише жіночий онлайн журнал. Американська асоціація серця в своїм журналі опублікувала результати довгострокового дослідження за участю шведських 35000 жінок. Доктор Сюзанна Ларссон провела, це дослідження від відділення Харчовий епідеміології Національного інституту Каролінського інституту екологічної медицини.

Найбільше вживання кави зазвичай знаходиться в регіонах, які часто похмурі, моросяще і тоскно. Тихоокеанський Північний Захід в Америці є хорошим прикладом. Мабуть кава забезпечує деякий захист проти депресії також.

Захист від захворювань, що викликають заклопотаністю наголошується в дослідженнях були дуже суттєвими. Оскільки кавові зерна наповнені антиоксидантами, каву слід вживати без молочних продуктів, цукру або штучних підсолоджувачів. Підсолоджування рослиною – стевія буде відмінною альтернативою. Уникайте ароматизованої кави.

Звичайно, стандартні печива і сигарети пов’язані з кавою. Це може бути те, що викликає погане здоров’я серед питущих каву, більше ніж просто кава.

Радимо почитати:

Правила для красивої шкіри – Боротьба з вугр... Після зими, як правило суха шкіра і ослаблена холодом, що ж зробити, щоб мати красиву шкіру і як попрощатися з вуграми. 1 - Використовуйте правильн...
Наш образ жизни – наше здоровье.... Образ жизни, особенно если он неправильный, больше всего, чем что-либо, убивает нас. Многие люди, когда-то были с нормальным весом, а сейчас также бор...
ТОНКА ТАЛІЯ ДО ЛІТА, ВСЬОГО ЗА ТИЖДЕНЬ ДІЄТИ!... Напередодні літа, практично кожна представниця прекрасної статі, так чи інакше замислюється про вдосконалення власного тіла. Підступні 2-3 кілограми, ...
Скраб-маска з кавою. Ви любите натуральну каву? Я теж, терпіти не можу розчинну. Але справа не про смаки, а про красу. І так, випили ви каву, а гущавину ми беремо як осн...