Кращі екскурсій в Південній Америці.

андиПоходи по Південній Америці. Даний континент характеризується рясними пригодами і природними красотами, так само Південна Америка є домом для величезної кількості різноманітних відкритих можливостей, які ви навряд чи знайдете більше ніде на планеті.

Якщо ви хотіли б взяти участь в екскурсії, яка проведе вас через амазонські джунглі, випробувавши славу Анд, або уздовж історичної місцевості інків, є дещо тут для кожного хто збирається в похід до Південної Америки. І це не поганий план подорожей який пропонує школа життя після напружених днів в офісі. Відчуйте барви життя.

Колумбія. Не дозволяйте їй своєю репутацією Вас відлякати. За останні десять років, Колумбія стала безпечніше і доброзичливіше, як багато інших країн Південної Америки і в даний час є справжньою туристичною гарячою точкою, де дуже красиво, але мати всіх походів тут є La Ciudad Perdida, розташована в Сьєрра-Неваді. Екскурсія складається з трьох-денного походу через джунглі, щоб досягти древніх археологічних розкопок які як вважають були засновані в 800 р. н.е.. Розмови в стилі Індіана Джонс – це пригода на все життя.

Еквадор. Якщо ви любите гірські вершини і життя в старих селах, то, це похід для вас, погода тут теж сприяє різим подорожам. Кульмінацією походу може бути Loop Quilotoa є воістину дивовижний і гігантський кратер озеро. Похід тут зазвичай три дні з кількома різними гірськими містами, всі з яких мають дружній нічліг який очікує туристів, таких допитливих як і ви. Насправді, пригода Quilotoa Loop справді не для безтурботного відпочинку: стежки не відзначені (але йдуть всі з хорошою картою), а висота може бути убивчою для не підготовленого фізично. Тим не менш, це все коштує того, щоб поглянути на унікальні, скелясті краси Анд.

Патагонія, Аргентина. Розташовані тут на вершинах льодовики вражаючої краси – Parque Nacional Los, Фітц Рой Tрек найкраща, найпопулярніша екскурсія в Патагонії і безсумнівно, один з кращих пригод у всій Південній Америці. Патагонія вже давно є місцем для істинних справжніх відкритів і любителів природи.

Кордильєри, Болівія. Болівія є домом для деяких прекрасних походів на континенті, тут є все: гарячі джерела, гірські види, водоспади, навіть руїни інків. Не пропустіть все це в своєму житті.

Південна Америка справжня знахідка для всіх любителів активного відпочинку – вона просто проситься бути вивченою вами.

Радимо почитати:

В’єтнам дасть вам забути суєту великого міст... Для багатьох хто не знає куди поїхати, то Південно-Східна Азія може бути реальним курортом, при цьому погодні та природні умови тут не жахливіше, ніж ...
Гельсінкі – Фінляндія місце різних туристичн... Подорож та туризм по Європі може нам подарувати багато позитивних почуттів, які лунають і є носієм культури континенту. Серед прекрасних місць в Європ...
Замовляємо тури на Кіпр. Острів Кіпр є для багатьох казковим світом, а точніше - легендою, так як для особистого відпочинку Олімпійські боги могли обрати все лише тільки найкр...
Балі – захоплююча пригода .... Подорожі та туризм . Індонезійський острів Балі , безсумнівно , є одним з кращих місць в світі серед туристичних центрів , що пропонують чисті пляжі, ...