Lexus IS350 F-Sport – новий спортивний седан.

Lexus IS350 F-Sport

Lexus IS350 F-Sport – новий спортивний седан. Перший Lexus IS був запущений у виробництво ще в 2006 році, це був просто компактний розкішний седан, якісь журналістам порівнювали його з BMW 335i але це поганий був вибір для порівняння.

Поточне покоління Lexus IS досить спритне, більш схильне до автокросу. Загалом так само відносно заяв, новий IS350 виправдав себе добре в гонці, продуктивність набагато більше на високому рівні для задоволення водія, коли в порівнянні зі старим автомобілем, цей показник знижується в кілька суттєвих змін: нова восьми-ступінчаста коробка передач, жорстка конструкція кузова і значно переглянута система підсилювача керма. Новий автомобіль має явно краще управління, в порівнянні з старшої версією Lexus яке є розпливчастим і в порівнянні набагато важче.

Перед тем как садиться за руль подобного автомобиля, стоить хорошо научиться вождению, а этому может помочь автошкола но изначально надо собрать нужные документы для автошколы чтоб поступление было не сложным, а учеба на отлично.

На новому Lexus IS350 також набагато більш високий ступінь стійкості при різкому гальмуванні в порівнянні зі старою, і це найбільш помітно при різкому гальмуванні.

Компанія Lexus твердо переконані, що її новий автомобіль буде складати гарну конкуренцію в порівнянні з турбованим 3,0-літровим БМВ 3-ї серії, а також Mercedes-Benz C350 Sport. До пвного жалю подібні автомобілі конкурують не на швидкості, а в основному на престижі, комфорті та ціною.

Ціни на новий Lexus IS350 досі не розкриті та його модифікації, але ймовірно вона почнеться з позначки близько $ 36.000.

Що стосується поняття спортивний седан – це не тому, що є динамічно хорошим авто, але тому, що може легко промчати з великою швидкістю по порожнї ділянці дороги. Новий IS надійде в продаж в кінці цього літа 2013, для вашого задоволення.

Радимо почитати:

Обновленный Lexus GX. Lexus официально представил в 2014 году недавно новый свой GX. Глядя на который можно узнать прежние черты, модель отличается новой передней панелью с...
Почесне місце в атомобільному світі – Lexus ... Toyota 4Runner завжди займала особливе місце в моєму свтогляді та серці , її квадратний дизайн і поза дорожня доблесть , але до цих пір , ніколи не ви...