Нова стеля – без ремонту.

натяжна стеляНатяжна стеля. Хочете стати власником стелі професійного рівня і змінити уявлення про внутрішній простір квартири? Під час установки високоякісного стельового покриття виконуються всі ці вимоги.

Уважно подивіться на стельове покриття в своєму житлі і відповідайте щиро: вас влаштовує його зовнішній вигляд? Ваша стеля, як у персонажа Данила Хармса, прикрашена великою сірою плямою з зеленуватими краями?

Натяжна стеля – бездоганний матеріал для установки в різних приміщеннях. Суцільне рівне полотно виглядає красиво і бездоганно! Така стеля стане основним елементом декору інтер’єру, додасть приміщенню завершеність, а господарям – естетичне задоволення і спокій.

Натяжна стеля – це гладка або рельєфна підстава, натягнута на спеціальний каркас, який вмонтовується по периметру приміщення. Це один з методів кріплення натяжної стелі, існують і інші.

Натяжна стеля грунтовно тримається на рамах, виглядає як тверда стеля, але при цьому набагато практичніша від свичайної. Натяжні стелі мають термін служби до 15 років і відмінно миються миючими засобами. Мінусом даного матеріалу є, звичайно, ціна, але вона останнім часом знижується.

Встановлювати натяжну стелю можна в процесі ремонту, або замовити установку в будь-який зручний час – ця процедура не пильна і не тривала. Вона займає приблизно 2 години. У натяжну стелю без проблем можна вмонтувати вентиляцію та освітлення. Під такою стелею виглядає чудова будь -яка кімната, навіть кухня, і тому інші гарнітури в приміщенні повинні бути відпобідної якості.

Натяжні стелі – це ще і величезне поле для втілення всіляких дизайнерських рішень. Вигідна фактура або колір виділять оригінальний декор, а еластичність полотна дозволить створити будь-яку форму і сформувати незвичайний дизайн приміщення.

И не имеет значения квартира это или дача натяжной потолок прекрасно впишется в интерьер любой комнаты как пишут советы дачнику на сайте vtrave.ru и это утверждение мы так же поддерживаем.

Стеля глянцева або матова, стеля з малюнком, стеля тканинна, багаторівнева стеля. Варіантів може бути безліч. Найчастіше радість від натяжних стель змінюється подивом від того, як суттєво і несподівано вона нова виглядає добре знайома кімната, кухня, ванна, дитяча, гардеробна або навіть шафа-купе. Винятковість натяжної стелі полягає в тому, що з’являється можливість з легкістю відокремлювати зони в одному приміщенні, наприклад, комп’ютерну зону від зони відпочинку або від спальної зони.

Натяжна стеля – це висока швидкість і простота монтажу, можливість створення ідеально рівної поверхні, різноманіття кольорів, пожежостійкість, водостійкість і вологостійкість, довготривала гарантія.

Радимо почитати:

Искусство и культура, картины и интерьер.... Искусство и культура часть любого человека. Но научиться делать рисованной картины помогает нам увидеть мир по-новому. Рисование является творческим и...
Использование разных цветов в дизайне дома.... Использование разных цветов предоставляет дизайнеру огромный выбор возможностей для реализации своих творческих фантазий. Каким бы ни был размер вашей...
Оновлення кухні, щоб отримати простір який надихає... Оновлення кухні може бути одним з найприємніших речей, які можна зробити, щоб збільшити цінність Вашого будинку і зробити, що задовольняє життєвий про...
Ремонт та реконструкція ванної кімнати.... Якщо ви хочете зробити ремонт квартири, або будинку, але ви знаходитесь на обмеженому бюджеті, ви можете розглянути для початку проект реконструкції в...