Нова стеля – без ремонту.

натяжна стеляНатяжна стеля. Хочете стати власником стелі професійного рівня і змінити уявлення про внутрішній простір квартири? Під час установки високоякісного стельового покриття виконуються всі ці вимоги.

Уважно подивіться на стельове покриття в своєму житлі і відповідайте щиро: вас влаштовує його зовнішній вигляд? Ваша стеля, як у персонажа Данила Хармса, прикрашена великою сірою плямою з зеленуватими краями?

Натяжна стеля – бездоганний матеріал для установки в різних приміщеннях. Суцільне рівне полотно виглядає красиво і бездоганно! Така стеля стане основним елементом декору інтер’єру, додасть приміщенню завершеність, а господарям – естетичне задоволення і спокій.

Натяжна стеля – це гладка або рельєфна підстава, натягнута на спеціальний каркас, який вмонтовується по периметру приміщення. Це один з методів кріплення натяжної стелі, існують і інші.

Натяжна стеля грунтовно тримається на рамах, виглядає як тверда стеля, але при цьому набагато практичніша від свичайної. Натяжні стелі мають термін служби до 15 років і відмінно миються миючими засобами. Мінусом даного матеріалу є, звичайно, ціна, але вона останнім часом знижується.

Встановлювати натяжну стелю можна в процесі ремонту, або замовити установку в будь-який зручний час – ця процедура не пильна і не тривала. Вона займає приблизно 2 години. У натяжну стелю без проблем можна вмонтувати вентиляцію та освітлення. Під такою стелею виглядає чудова будь -яка кімната, навіть кухня, і тому інші гарнітури в приміщенні повинні бути відпобідної якості.

Натяжні стелі – це ще і величезне поле для втілення всіляких дизайнерських рішень. Вигідна фактура або колір виділять оригінальний декор, а еластичність полотна дозволить створити будь-яку форму і сформувати незвичайний дизайн приміщення.

И не имеет значения квартира это или дача натяжной потолок прекрасно впишется в интерьер любой комнаты как пишут советы дачнику на сайте vtrave.ru и это утверждение мы так же поддерживаем.

Стеля глянцева або матова, стеля з малюнком, стеля тканинна, багаторівнева стеля. Варіантів може бути безліч. Найчастіше радість від натяжних стель змінюється подивом від того, як суттєво і несподівано вона нова виглядає добре знайома кімната, кухня, ванна, дитяча, гардеробна або навіть шафа-купе. Винятковість натяжної стелі полягає в тому, що з’являється можливість з легкістю відокремлювати зони в одному приміщенні, наприклад, комп’ютерну зону від зони відпочинку або від спальної зони.

Натяжна стеля – це висока швидкість і простота монтажу, можливість створення ідеально рівної поверхні, різноманіття кольорів, пожежостійкість, водостійкість і вологостійкість, довготривала гарантія.

Радимо почитати:

Входные дешевые двери. Строительство и ремонт всегда направленны на то, чтоб сделать нашу жизнь приятней и комфортней. Но одна есть деталь которая падает в глаза каждому кто...
Ваш старий ідеальний будинок мрії.... Мрія - ідеальний будинок є майже універсальною для кожного. Для більшості з нас, це мрія відкладена поки ми не можемо собі цього дозволити. Іноді мрії...
Особливості використання натяжної стелі.... Натяжна стеля - дуже гарна, вона буде ідеально рівною, незважаючи на конструкцію вашого будинку. Такий вид стелі не вимагає додаткового ремонту, встан...
Білий колір в дизайні інтер’єру кімнати або ... Одним з головних якостей білого кольору є неоднозначність. Для одних він позначає тепло і чистоту, для когось - байдужість і самотність Для деяких нар...