Нова стеля – без ремонту.

натяжна стеляНатяжна стеля. Хочете стати власником стелі професійного рівня і змінити уявлення про внутрішній простір квартири? Під час установки високоякісного стельового покриття виконуються всі ці вимоги.

Уважно подивіться на стельове покриття в своєму житлі і відповідайте щиро: вас влаштовує його зовнішній вигляд? Ваша стеля, як у персонажа Данила Хармса, прикрашена великою сірою плямою з зеленуватими краями?

Натяжна стеля – бездоганний матеріал для установки в різних приміщеннях. Суцільне рівне полотно виглядає красиво і бездоганно! Така стеля стане основним елементом декору інтер’єру, додасть приміщенню завершеність, а господарям – естетичне задоволення і спокій.

Натяжна стеля – це гладка або рельєфна підстава, натягнута на спеціальний каркас, який вмонтовується по периметру приміщення. Це один з методів кріплення натяжної стелі, існують і інші.

Натяжна стеля грунтовно тримається на рамах, виглядає як тверда стеля, але при цьому набагато практичніша від свичайної. Натяжні стелі мають термін служби до 15 років і відмінно миються миючими засобами. Мінусом даного матеріалу є, звичайно, ціна, але вона останнім часом знижується.

Встановлювати натяжну стелю можна в процесі ремонту, або замовити установку в будь-який зручний час – ця процедура не пильна і не тривала. Вона займає приблизно 2 години. У натяжну стелю без проблем можна вмонтувати вентиляцію та освітлення. Під такою стелею виглядає чудова будь -яка кімната, навіть кухня, і тому інші гарнітури в приміщенні повинні бути відпобідної якості.

Натяжні стелі – це ще і величезне поле для втілення всіляких дизайнерських рішень. Вигідна фактура або колір виділять оригінальний декор, а еластичність полотна дозволить створити будь-яку форму і сформувати незвичайний дизайн приміщення.

И не имеет значения квартира это или дача натяжной потолок прекрасно впишется в интерьер любой комнаты как пишут советы дачнику на сайте vtrave.ru и это утверждение мы так же поддерживаем.

Стеля глянцева або матова, стеля з малюнком, стеля тканинна, багаторівнева стеля. Варіантів може бути безліч. Найчастіше радість від натяжних стель змінюється подивом від того, як суттєво і несподівано вона нова виглядає добре знайома кімната, кухня, ванна, дитяча, гардеробна або навіть шафа-купе. Винятковість натяжної стелі полягає в тому, що з’являється можливість з легкістю відокремлювати зони в одному приміщенні, наприклад, комп’ютерну зону від зони відпочинку або від спальної зони.

Натяжна стеля – це висока швидкість і простота монтажу, можливість створення ідеально рівної поверхні, різноманіття кольорів, пожежостійкість, водостійкість і вологостійкість, довготривала гарантія.

Радимо почитати:

Реконструкция вашей кухни в современном дизайне.... Кухня есть одной из самых важных всегда комнат в доме. Многие хозяева сегодня ищут, как бы обновить свою кухню в современном дизайне. Ремонт кухни при...
Ремонт подготовка. Группа окрасочных трудов содержит в себе подготовительную сборы плоскостей, зачистку и загрунтовывание, отделку стенок штукатуркой либо гипсокартоном,...
Які відмінності між ремонтом будинку і квартири?... Ви думали про ремонт квартири? Читайте далі, перш ніж купити будівельні матеріали. Є багато відмінностей між ремонтом будинку і квартири і їх добре б ...
Дверь важная – дверь входна!... Дверь единая - дверь входная — есть то, с чего начинается ваш дом. Сегодня почти все наши сограждане едины и нет никаких сомнений в том, что каждое об...