Одяг та фігура.

фігураНе секрет, що рекомендовані характеристики бездоганної фігури важко дотримуватися, а іноді й неможливо здійснювати в життя. Але свою фігуру не тільки дієтами і фізіологічними вправами можна коригувати, а й одяг тут часто так само відмінно справляється.

При не досконалі фігурі слід відмовитися від поясів, вони привертають погляд до вашої талії. Заправлені в спідниці (або штани), кофтинки, футболки або светри ще більш підкреслять повноту фігури. Короткі спідниці так само не рекомендуються. Величина одягу зобов’язана існувати жодним чином не в міру вашого справжнього розміру.

Відтінок речей на вас повинен існувати в одній палітрі, то не сильно контрастним. “Пампушкам” більш підходять прямі штани. Туніки вільного крою, тканина повинна бути м’якою і легкої, повітряною. Будуть так само до місця різні можливі аксесуари.

Это не секрет что одежду надо носить по сезону, осеню или весной могут быть простые стильные рукавички из ткани, а вот уж зимой лучше варежки из шерсти носить, они теплы и удобны, тем более это такая часть гардероба коротая подходит любой фигуре, только цвет варежек и рукавичек подбивайте под оттенок своей одежды.

Високим жінкам не підійде обтягуючі речі в одязі, а пояс краще нижче талії носити. При невеликому зростанні – не носіть контрастну одяг. Зобов’язаний бути результат цілісності. Орнамент переважний з вертикальними рисами.

Худі жінки і високі мають всі шанси собі дозволити носити всякий одяг. Однак вертикальні малюнки можуть візуально витягнути ще більше фігуру. Для низьких і худеньких – підійде радикально все. Слід тільки відмовитися від величезного числа аксесуарів і всіляких прикрас.

На похилі плечі потрібно закріпити малі підплічники. Рукава зобов’язані володіти великими голівками, кокетки – прямі. Дозволено тут застосовувати і погони. При широких плечах вживають рукава реглан. Широка поперек візуально звузиться від 2-ух паралельних швів – рельєфів, що проходять в середині лопаток. Просторий пояс вкоротить витягнуту талію.

При повних стегнах остерігайтеся спідниць з воланами внизу і розширеними вниз. Якщо ікри повні, то вибирайте спідницю на рівні середини коліна, а взуття – на високому каблуці. При придбанні одягу, якщо ви в чомусь сумніваєтеся, проконсультуйтеся на місці з продавцем.

Радимо почитати:

Чому сукням воліють штани? Ви зважилися купити плаття в інтернет магазині, уявіть картину жінка в легкому, елегантному платті переходить дорогу, вона взута в туфлі на високих пі...
Мода на футболки! Мода сейчас везде от подиума до простой домашней одежды. Футболки являются одним из самых основных и необходимых предметов одежды у человека. Классиче...
Идем покупать в Секонд Хенд.... Мировая индустрия моды довольно обширна и известна своей изменчивостью, за которой порой так тяжело угнаться, но пестрит своими уникальными моделями о...
Вінтажний одяг. Вінтажний одяг , як правило , вважається виходить з попередньої епохи , але правда в тому , що є багато дизайнерів і ремісників , які створюють новий ...