Одяг та фігура.

фігураНе секрет, що рекомендовані характеристики бездоганної фігури важко дотримуватися, а іноді й неможливо здійснювати в життя. Але свою фігуру не тільки дієтами і фізіологічними вправами можна коригувати, а й одяг тут часто так само відмінно справляється.

При не досконалі фігурі слід відмовитися від поясів, вони привертають погляд до вашої талії. Заправлені в спідниці (або штани), кофтинки, футболки або светри ще більш підкреслять повноту фігури. Короткі спідниці так само не рекомендуються. Величина одягу зобов’язана існувати жодним чином не в міру вашого справжнього розміру.

Відтінок речей на вас повинен існувати в одній палітрі, то не сильно контрастним. “Пампушкам” більш підходять прямі штани. Туніки вільного крою, тканина повинна бути м’якою і легкої, повітряною. Будуть так само до місця різні можливі аксесуари.

Это не секрет что одежду надо носить по сезону, осеню или весной могут быть простые стильные рукавички из ткани, а вот уж зимой лучше варежки из шерсти носить, они теплы и удобны, тем более это такая часть гардероба коротая подходит любой фигуре, только цвет варежек и рукавичек подбивайте под оттенок своей одежды.

Високим жінкам не підійде обтягуючі речі в одязі, а пояс краще нижче талії носити. При невеликому зростанні – не носіть контрастну одяг. Зобов’язаний бути результат цілісності. Орнамент переважний з вертикальними рисами.

Худі жінки і високі мають всі шанси собі дозволити носити всякий одяг. Однак вертикальні малюнки можуть візуально витягнути ще більше фігуру. Для низьких і худеньких – підійде радикально все. Слід тільки відмовитися від величезного числа аксесуарів і всіляких прикрас.

На похилі плечі потрібно закріпити малі підплічники. Рукава зобов’язані володіти великими голівками, кокетки – прямі. Дозволено тут застосовувати і погони. При широких плечах вживають рукава реглан. Широка поперек візуально звузиться від 2-ух паралельних швів – рельєфів, що проходять в середині лопаток. Просторий пояс вкоротить витягнуту талію.

При повних стегнах остерігайтеся спідниць з воланами внизу і розширеними вниз. Якщо ікри повні, то вибирайте спідницю на рівні середини коліна, а взуття – на високому каблуці. При придбанні одягу, якщо ви в чомусь сумніваєтеся, проконсультуйтеся на місці з продавцем.

Радимо почитати:

Важливі елементи для дівчини в гардеробі.... Кожен з нас, щоб світити зовнішністю яскраво, носитиме відповідний одяг. Є декілька основних елементів, якими ви не повинні нехтувати. Основне чорн...
Приховуємо недоліки фігури одягом – 1.... Знайти дівчину, яку б її фігура влаштовувала повністю, досить складно, але далеко не всі знають, що ідеальна фігура це ще не все. Знати про те, як пра...
Одежда для полных дам. Одежда для полных дам. Отыскать даму, которую бы её фигура устраивала вполне, довольно трудно, но далековато не все знают, что безупречная фигура э...
Мода і ваш стиль в одязі. Мода не повинна бути недосяжним поняття для вашого способу життя. Навіть якщо хтось може сказати, що ви чудово виглядаєте в чомусь то це не означає, щ...