Орхідея – квітка пристрасті

Орхідея квіткаОрхідея квітка вважається одним з багатьох тисяч формально зареєстрованих рослинних гібридів, визнаних у всьому світу біологами. Орхідеї буквально зводять з розуму багатьох любителів екзотики, що живуть на планеті.

Якщо людина піддасться чарам краси або запаху цих прекрасних рослин, вона може тоді доглядати і буквально трястися над квітками орхідей багато років. Квіти орхідеї ростуть в природному середовищу у всіх частинах світу, крім Антарктики. Одні орхідеї виділяють вишуканий аромат, що нагадує самі дороги і вишукані парфуми, інші бувають смердять протухлим м’ясом – розказує http://podryzhka.com. Існують орхідеї, маса яких доходить до двох тонн, а є орхідеї, за розміром які менше шпилькової голівки.

Орхідеї, це помісь квітки “Венерин черевичок” який має комбіноване помаранчево-біло-коричневе забарвлення і великий зів, в який ця квітка заманює, що запилюють його різних комах. Невичерпна фантазія біологів втілилася в гібриді Cymbidum – це витончені квіти витягнутої форми та при цьому комбіновано в оранжево-червоному забарвленні. А від бульбової аретузи, або «Драконівські зів» – рожева яскрава орхідея дивовижною неповторної форми – незабаром можливо може зникнути з лиця планети Землі.

Мільйони насіння орхідей виглядають як бурий порошок. Вони такі дрібні, що в єдиній коробочці для квітів їх вміщається до трьох мільйонів екземплярів. При цьому їх величина не дозволяє насінню орхідей володіти власними накопиченнями поживних речовин, тому для зростання насіння та розвитку необхідна грибниця.

Не на порожньому місці шанувальники орхідей асоціюють їх з пристрастю і вічною сексуальністю, цьому є доведеність та історичні підтвердження. Назва “орхідея” походить від давньо грецького слова “orhis”, що буквально означає чоловіче яєчко.

Англієць Джон Паркінсон колись стверджував, що якщо якийсь чоловік з’їсть великий бульбой корінь орхідеї, у нього буде багато здорових дітей. Жителі Ісландії також вірили в те, що конкретні види квітів орхідей підсилюють сексуальний потяг до протилежної статі. А нестримні молоді африканці запасалися відваром з кореня квітки “Ansellia africana” і завжди брали з собою. Вважалося у них, що це зілля може зробити жінку на одну ніч нездатною до зачаття.

Якщо подивитися з точки науки то орхідеї і знайома всім спаржа, належать до сімейства рослин Asparagales, а властивість якої посилювати статевий потяг вже давно науково доведено. Це відкриття в кінці кінців визначило місце орхідеї в біологічній класифікації. Одні біологи через чудові квіти відносили їх до сімейства рослин Liliades, інші – виділили в окрему групу рослин по Визначення як Orchidales. Однак все ж грамотніше відносять ці квіти дивовижні квіти до сімейства Asparagales, це є доказ дослідження ланцюжків ДНК квітів орхідей.

Радимо почитати:

Офис – место, которое называют « вторым домо... Любое место будет неполным без мебели и офис очевидно, не исключение. В самом деле офис обслуживает большое число людей, мебель является одним из наиб...
Підготовка газону до зими – частина 2.... Деякі люди не виконують сезонне прибирання, необхідеу для підтримання галявини в хорошому стані. Листя, опала хвоя, а також відмерла трава повинні бут...
Желтые розы – мудрость, радость и силы!... Желтая роза наверное одна из самых молодых растений среди разновидностей роз. Желтые розы были впервые обнаружены в дикой природе в районах Ближнего В...
Засоби для прання. Велика кількість пральних порошків від різних виробників зараз ви зможете відшукати на полицях з побутовою хімією в будь-якому місці її продажу. Засоб...