Samsung Galaxy S IV – ми живемо в майбутньому.

Samsung Galaxy S IV Після довгих розмов про Galaxy S IV, нарешті то розглянемо його ближче. Версія останнього S III, залишається найпопулярнішим Android телефон в світі, продано вже більше 40 мільйонів одиниць. Чи може S IV дотягнути? Може Samsung робить для нас шанс відчувати, що ми живемо в майбутнім?

Перше, що ви помітите у Samsung Galaxy S IV те, що це точна копія S III, але екран збільшився з 4,8-дюймів на повних 5-дюймів на S IV, він трохи вже й тонше і легше ніж S III. Вони домоглися цього шляхом скорочення в нижній частині панелі. Це ті ж основні форми, як S III, хоча трохи більше прямокутної форми. Але, щоб бути чесним, дизайн відчуває себе застарілим, застарілим, і нудним, можна і було його оживити. По крайній мірі, 5-дюймовий «Full HD Super AMOLED» дуже красивий екран, що дає їй 441 пікселів на дюйм (PPI).

У Samsung Galaxy S IV буде вмотованно 2 Гб оперативної пам’яті і запаслива на 2600mAh батарея, яка, безумовно потрібна. Samsung Galaxy S IV надійде у продаж у виконанні 16GB, 32GB, 64GB і підтримка карт Micro SD. Природно, він також буде мати Wi-Fi, Bluetooth 4 і NFC. Задня камера 13MP і передння, яка також здатна на 720p для відео-чату, має 2-Мп. Смартфон також матиме LTE підтримку швидкості інтернету до 100/50Mbps.

Благодаря подобным устройствам как Samsung Galaxy S IV развивается мобильный интернет Украина сравнение с другими странами СНГ не отстает, надеемся что и в ближайшем будущем в стране все же появятся LTE сети, чтоб ощутить насколько, это прекрасно очень быстрый мобильный интернет.

Один з небагатьох сюрпризів тут є те, що S IV має ІЧ-порт, це означає, що, як HTC Ви можете використовувати телефон як пульт дистанційного керування для домашньої розважальної системи. Це прекрасна функція для багатьох, так як пульти завжди треба шукати, коли в них потребуєш.

Смартфон Samsung Galaxy S IV буде під управлінням поточної версії Android (4.2.2, Jelly Bean). Деякі з нових функцій, безумовно будуть інноваційними, але вони так само можливо будуть мало вживані. Але в загальному смартфон супер і тримає свою репутацію.

Радимо почитати:

Нові РК-телевізори для світу.... Люди тепер воліють ті телевізори , які засновані на тонкому профілі і інтерактивному режимі , щоб насолодитися всіма розвагами під час перегляду прогр...
Новый модный гаджет HTC Ville на Android 4.0... Компания недавно показала свой HTC Ville который имеет экран 4.3 дюйма с разрешением 960 на 540 пикселей, оснащен процессором dual core с тактовой час...
Купить Samsung Galaxy S4 и насладиться удивительны... Самый ожидаемый смартфон от Samsung ближе к дате его релиза, которая указывает на 26 апреля этого 2013 года. Телефон Samsung Galaxy S4 является одним ...
Samsung CLP610 твой печатный друг. Samsung CLP610 является цветной лазерный принтер разработан для удовлетворения потребностей средних офисов, которые нуждаются в быстрой печати, это мн...