Samsung Galaxy S IV – ми живемо в майбутньому.

Samsung Galaxy S IV Після довгих розмов про Galaxy S IV, нарешті то розглянемо його ближче. Версія останнього S III, залишається найпопулярнішим Android телефон в світі, продано вже більше 40 мільйонів одиниць. Чи може S IV дотягнути? Може Samsung робить для нас шанс відчувати, що ми живемо в майбутнім?

Перше, що ви помітите у Samsung Galaxy S IV те, що це точна копія S III, але екран збільшився з 4,8-дюймів на повних 5-дюймів на S IV, він трохи вже й тонше і легше ніж S III. Вони домоглися цього шляхом скорочення в нижній частині панелі. Це ті ж основні форми, як S III, хоча трохи більше прямокутної форми. Але, щоб бути чесним, дизайн відчуває себе застарілим, застарілим, і нудним, можна і було його оживити. По крайній мірі, 5-дюймовий «Full HD Super AMOLED» дуже красивий екран, що дає їй 441 пікселів на дюйм (PPI).

У Samsung Galaxy S IV буде вмотованно 2 Гб оперативної пам’яті і запаслива на 2600mAh батарея, яка, безумовно потрібна. Samsung Galaxy S IV надійде у продаж у виконанні 16GB, 32GB, 64GB і підтримка карт Micro SD. Природно, він також буде мати Wi-Fi, Bluetooth 4 і NFC. Задня камера 13MP і передння, яка також здатна на 720p для відео-чату, має 2-Мп. Смартфон також матиме LTE підтримку швидкості інтернету до 100/50Mbps.

Благодаря подобным устройствам как Samsung Galaxy S IV развивается мобильный интернет Украина сравнение с другими странами СНГ не отстает, надеемся что и в ближайшем будущем в стране все же появятся LTE сети, чтоб ощутить насколько, это прекрасно очень быстрый мобильный интернет.

Один з небагатьох сюрпризів тут є те, що S IV має ІЧ-порт, це означає, що, як HTC Ви можете використовувати телефон як пульт дистанційного керування для домашньої розважальної системи. Це прекрасна функція для багатьох, так як пульти завжди треба шукати, коли в них потребуєш.

Смартфон Samsung Galaxy S IV буде під управлінням поточної версії Android (4.2.2, Jelly Bean). Деякі з нових функцій, безумовно будуть інноваційними, але вони так само можливо будуть мало вживані. Але в загальному смартфон супер і тримає свою репутацію.

Радимо почитати:

Аккумулятор для samsung s3 Возможности питания смартфона всегда был важным вопросом. Большинство людей, которые используют смартфоны, имеют не большой срок службы батареи. Ну, п...
Android или iPhone? Что лучше - Android или iPhone? Это популярный вопрос в технологии современного мира и тот, который заслуживает взгляд изнутри. Трудно определить, как...
Все будет управляться планшетом.... Наука и технологии идут все дальше. Многие из них принимают и дальше планшет в качестве игрушки, пока его использование не станет более удобным для вс...
Bada більше не буде! Bada більше не буде! Самсунг почав роботу над Tizen. Цього року, Bada буде злитий в Tizen і як такий, припинить існування самостійно, за межами при...