Тури в Італію.

Тури в Італію.Італія країна сонця і делікатесів. Відомі міста Італії з кожним роком все більше заманюють мандрівників, гурманів і шукачів пригод. Італія стоїть того, щоб зануритися в її тисячолітню історію.

Якщо ви збираєтеся в Італію на відпочинок, слід обов’язково пам’ятати, що вона вступає в Шенгенську зону. Тому необхідно завчасно замовити відкриття шенгенської візи. На рахунок мови, то ви зможете тут розмовляти англійською або німецькою, а деякі продавці і гіди навіть знають російську мову, так що вам не буде складно.

В Італії відпочинок може бути різноманітним. В Італії відпочинок може бути різноманітним. Ви можете влаштувати собі мега шопінг по всіх магазинах і бутіках брендового одягу в будь-який час року, якщо замовите тури в Італію, говорять тут духи оптом купувати краще від відомих брендів, порадуйте себе та родину, друзів, колег по роботі чудовим подарунком. Також є можливість і поніжитися на сонечку на пляжі біля моря, або покататися на лижах в Альпах. І природно відпочинком може стати різні екскурсії по історичних місцях Італії.

Якщо Ви воліли пройти найцікавіші історичні екскурсії, то Вас чекає Рим. Там ви відвідаєте Колізей, Пантеон, величезну кількість храмів, музеїв і площ – відкриття для цінителів старих епох. А ще відомий Ватикан з його шедеврами архітектури. Також радимо відвідати Пізу, Флоренцію, Мілан і Верону.

Любителі екстриму також залишаться більш ніж задоволені. Північний захід і північ Італії – безперервна гірськолижна зона. Італія налічує багато снігових чудових курортів. Доломітові Альпи – найбільш впізнаваний і привабливий курорт. Не забудьте і про відвідини великих вулканів, таких як Везувій, Етна і Стромбоні. Вони шикарні, могутні й діючі, але це тільки для цінителів адреналіну.

Романтикам варто відвідати Венецію, Флоренцію або Сорренто. На гондолі пливучи по нічній Італії, слухати слова про любов або отримати довгождану пропозицію вийти заміж в такій обстановці – мріє кожна дівчина.

Радимо почитати:

Замовляємо тури на Кіпр. Острів Кіпр є для багатьох казковим світом, а точніше - легендою, так як для особистого відпочинку Олімпійські боги могли обрати все лише тільки найкр...
Подорожі за бюджетом. Більшість людей використовують відпустку для відпочинку за кордоном і шукають дешеві путівки на відпочинок у відповідності з сімейним бюджетом . Сь...
Тоскана для чудового сімейного відпочинку.... Тоскана є одним з тих міст, які відомі в усьому світі своєю культурою, історією та мистецтвом. Існує багато тут місць , щоб дослідити. Тоскана одне із...
?тальянский красоты. С великолепными ландшафтами, разноцветными вершинами, шпилями, башенками, самыми высокими вертикальными скальными стенами в мире и с высокой плотность...