Тури в Італію.

Тури в Італію.Італія країна сонця і делікатесів. Відомі міста Італії з кожним роком все більше заманюють мандрівників, гурманів і шукачів пригод. Італія стоїть того, щоб зануритися в її тисячолітню історію.

Якщо ви збираєтеся в Італію на відпочинок, слід обов’язково пам’ятати, що вона вступає в Шенгенську зону. Тому необхідно завчасно замовити відкриття шенгенської візи. На рахунок мови, то ви зможете тут розмовляти англійською або німецькою, а деякі продавці і гіди навіть знають російську мову, так що вам не буде складно.

В Італії відпочинок може бути різноманітним. В Італії відпочинок може бути різноманітним. Ви можете влаштувати собі мега шопінг по всіх магазинах і бутіках брендового одягу в будь-який час року, якщо замовите тури в Італію, говорять тут духи оптом купувати краще від відомих брендів, порадуйте себе та родину, друзів, колег по роботі чудовим подарунком. Також є можливість і поніжитися на сонечку на пляжі біля моря, або покататися на лижах в Альпах. І природно відпочинком може стати різні екскурсії по історичних місцях Італії.

Якщо Ви воліли пройти найцікавіші історичні екскурсії, то Вас чекає Рим. Там ви відвідаєте Колізей, Пантеон, величезну кількість храмів, музеїв і площ – відкриття для цінителів старих епох. А ще відомий Ватикан з його шедеврами архітектури. Також радимо відвідати Пізу, Флоренцію, Мілан і Верону.

Любителі екстриму також залишаться більш ніж задоволені. Північний захід і північ Італії – безперервна гірськолижна зона. Італія налічує багато снігових чудових курортів. Доломітові Альпи – найбільш впізнаваний і привабливий курорт. Не забудьте і про відвідини великих вулканів, таких як Везувій, Етна і Стромбоні. Вони шикарні, могутні й діючі, але це тільки для цінителів адреналіну.

Романтикам варто відвідати Венецію, Флоренцію або Сорренто. На гондолі пливучи по нічній Італії, слухати слова про любов або отримати довгождану пропозицію вийти заміж в такій обстановці – мріє кожна дівчина.

Радимо почитати:

Годі сидіти перед телевізором пора діяти!... Може бути, ви давно мрієте побувати в незвіданих або незвичайних місцях, а стандартні тури не викликають інтересу? Тільки тут самостійна подорож до...
Гельсінкі – Фінляндія місце різних туристичн... Подорож та туризм по Європі може нам подарувати багато позитивних почуттів, які лунають і є носієм культури континенту. Серед прекрасних місць в Європ...
Ідеальне місце для вашого відпочинку.... Існує багато чарівних напрямків, які приваблюють безліч туристів щороку з їх ідеальної доступністю, пісок пляжів, пальми розвіваються на вітрі і тріпо...
Замок Детеніце – престижний вид цивілізовано... Одним з престижних видів цивілізовано-пізнавального відпочинку вважається екскурсія з Праги в замок Детеніце. Цю цікаву поїздку бажано проводити в суп...