Весільний екіпаж замовляли?

коніУ сучасних міських мешканців нечасто виникає можливість поспілкуватися з такими прекрасними тваринами, як коні. Чи не народилися ми в той час, коли люди роз’їжджали по місту верхи або в каретах. Тепер коней і розкішні екіпажі замінили «залізні коні».

Практично всі наречені в день одруження за традицією замовляють кінну прогулянку, мабуть, тільки в цей день з’являється можливість приміряти на себе роль аристократа. В “Сокольниках ” у весільний день на фотосесію від головного входу в Великий розарій нема чого йти пішки: можна проїхатися на королівському екіпажі.

Однак, як стверджує керівництво однойменного Конгрессно-виставкового центру, для того щоб здійснити прогулянку в кареті тепер зовсім необов’язково виходити заміж або одружуватися. Парк «Сокольники» відроджує старі розваги, і сьогодні відчути себе жителем Москви 19-го століття може будь-хто.

Прогулянка на конях – це чудовий сімейний відпочинок, романтичне побачення для закоханої пари, незабутній і оригінальний подарунок. Катання в екіпажах по території парку “Сокольники ” доступно цілий рік. Для осіннього катання передбачені закриті карети, тому дощ або сніг катання зіпсувати не зможуть, такий відпочинок це як хороший психолог поможет забутися відволіктися від буденних турбот.

Катання на екіпажах здійснюється за двома маршрутами. Траса № 1 починається біля центрального входу в парк, далі проходить по Головній алеї і Великому кругу. Тривалість маршруту – близько 15 хвилин. Друга траса рухається по 1-му Променевому просіку з виїздом в лісову частину парку в район Золотого ставка, час у дорозі становить близько 30 хвилин. Прогулянки у кінних екіпажах доступні всім бажаючим кожен вихідний день.

Радимо почитати:

Незабутня прогулянка для коханої людини.... Є бажання дивувати кохану людину і змінити на час обстановку, внести нововведення в спільне життя, то необхідно неординарно підступати до цього. Одним...