Yandex Labs та нове телебачення.

телебаченяYandex Labs, дочірня фірма Яндекса, яка знаходиться в Каліфорнії, вже розробила такий додаток, який дозволяє переглядати всі оновлення з ваших сторінок соцмереж на телевізорі.

Оновлення показуються на екрані горизонтальною стрічкою з картками. На цих картках ви можете бачити, які фото, музичні треки, відеороліки або новинами з вами поділилися в соцмережах ваші товариші. Інформацію беруть з Foursquare, Facebook і Instagram.

Управляти програмою можна змахуючи руками. Рухаючи рукою вліво-вправо, ви переміщаєте на екрані всю стрічку з карток, якщо розвести руки в сторони – розкриваєте картку, зводячи руки разом – закриваєте. Для прокручування вертикально необхідно рухати рукою вгору або вниз.

«Ручне» керування всім дозволяє працювати з цією програмою, не встаючи з дивана. За прийом сигналу рухів відповідає детектор Kinect, досліджений та виготовляємий компанією Microsoft.

Радимо почитати:

Nokia Lumia 800 для модниц и не только.... Nokia Lumia 800 — замечательный смартфон который поддерживает большой список функций и который работает на платформе Windows Phone в нем используется ...