Чому діти починають рано займатися сексом?

діти і сексЯк правило, сучасний старшокласник має більше сексуальних спокус по дорозі вранці до школи, ніж його дідусь колись мав на суботній вечір, коли шукав такої можливості. Сучасну молодь буквально бомбардують сексуально орієнтованою інформацією. На перший погляд підліткам, та й не тільки їм, сьогодні набагато більше причин займатися сексом, ніж стримуватися.

Причини:

– Недостатність релігійного виховання, недолік сімейних настанов.

– Реклама, аж випромінює сексуальність і спокусливість, подаючи це під соусом: «Якщо тобі це подобається, не гальмуй!”

– Неблагополучні сім’ї. Діти з розлучених і неповних сімей схильні до більш розбещеної поведінки, ніж діти з повних сімей. Якщо подібне у вас трапилося помощь семейного адвоката ніколи не завадить.

– Недостатнє сексуальне виховання. Якщо батьки не пояснюють сексуальних питань, діти будуть черпати відповіді на вулиці і часто за допомогою больового досвіду. Як сказав один підліток: «Підлітки не усвідомлюють, що роблять. Вони знають, що створені з конкретними частинами тіла, тому і намагаються дізнатися, для чого ті призначені, як при випробуванні автомобіля, щоб дізнатися, чи все справно працює ».

– Потреба в близькості і любові.

-Ранні побачення. Чим молодша буде дівчинка, яка бігає на побачення, тим імовірніше, що вона буде займатися сексом. До кінця школи мали сексуальні стосунки 91% дівчаток, які ходили на побачення в 12 років, 56% – у 13 років, 53% – в 14 років, 40% – у 15 років і 20% – у 16 років.

-Тиск однолітків. Багато підлітків готові почати статеве життя, щоб бути прийнятими однолітками і бути «крутими». Дівчата, які прагнуть бути недоторканими до шлюбу, виглядають старомодними і дивними.

– Алкоголь і наркотики.

– Бажання мати дитину. Зазвичай дівчата дуже бояться завагітніти. Однак бувають випадки, коли дівчинка-підліток вступає у сексуальні відносини заради дитини, щоб: довести свою незалежність і дорослість батькам; помститися батькам; змусити хлопця одружитися; народити дитину, якого можна буде любити і отримувати від нього любов, якщо дівчинка почуває себе самотньою і НЕ коханою.

Наслідки.

– Втрата невинності.

– Небажана вагітність.

– Незаконно народжена дитина.

– Вимушене одруження.

– Аборт.

Радимо почитати:

Літній дитячий одяг. Літній дитячий одяг має бути в першу чергу зручним , але потім вже стильним. Якщо ви не впевнені в поточні тенденції моди в дитячому одягу , читайте д...
Розвиток ваших дітей. Перші п'ять років життя дитини мають вирішальне значення для розвитку. Досвід який на бувають діти в ці роки допомагає формувати їх дорослі погляди. Н...
Підлітки і мода. Є поширена думка, що підлітковий гардероб - на відміну від дорослих дівчат - це комплект стандартної одягу: джинси, футболочки, кофтинки спідниці і па...
Гіперактивність у дітей. Якщо ваша дитина страждає від гіперактивності , то дуже важливо , щоб ви зрозуміли , що гіперактивність є складним і унікальним захворюванням для кожн...