Чому діти починають рано займатися сексом?

діти і сексЯк правило, сучасний старшокласник має більше сексуальних спокус по дорозі вранці до школи, ніж його дідусь колись мав на суботній вечір, коли шукав такої можливості. Сучасну молодь буквально бомбардують сексуально орієнтованою інформацією. На перший погляд підліткам, та й не тільки їм, сьогодні набагато більше причин займатися сексом, ніж стримуватися.

Причини:

– Недостатність релігійного виховання, недолік сімейних настанов.

– Реклама, аж випромінює сексуальність і спокусливість, подаючи це під соусом: «Якщо тобі це подобається, не гальмуй!”

– Неблагополучні сім’ї. Діти з розлучених і неповних сімей схильні до більш розбещеної поведінки, ніж діти з повних сімей. Якщо подібне у вас трапилося помощь семейного адвоката ніколи не завадить.

– Недостатнє сексуальне виховання. Якщо батьки не пояснюють сексуальних питань, діти будуть черпати відповіді на вулиці і часто за допомогою больового досвіду. Як сказав один підліток: «Підлітки не усвідомлюють, що роблять. Вони знають, що створені з конкретними частинами тіла, тому і намагаються дізнатися, для чого ті призначені, як при випробуванні автомобіля, щоб дізнатися, чи все справно працює ».

– Потреба в близькості і любові.

-Ранні побачення. Чим молодша буде дівчинка, яка бігає на побачення, тим імовірніше, що вона буде займатися сексом. До кінця школи мали сексуальні стосунки 91% дівчаток, які ходили на побачення в 12 років, 56% – у 13 років, 53% – в 14 років, 40% – у 15 років і 20% – у 16 років.

-Тиск однолітків. Багато підлітків готові почати статеве життя, щоб бути прийнятими однолітками і бути «крутими». Дівчата, які прагнуть бути недоторканими до шлюбу, виглядають старомодними і дивними.

– Алкоголь і наркотики.

– Бажання мати дитину. Зазвичай дівчата дуже бояться завагітніти. Однак бувають випадки, коли дівчинка-підліток вступає у сексуальні відносини заради дитини, щоб: довести свою незалежність і дорослість батькам; помститися батькам; змусити хлопця одружитися; народити дитину, якого можна буде любити і отримувати від нього любов, якщо дівчинка почуває себе самотньою і НЕ коханою.

Наслідки.

– Втрата невинності.

– Небажана вагітність.

– Незаконно народжена дитина.

– Вимушене одруження.

– Аборт.

Радимо почитати:

У дитини болить зуб. Вибір стоматолога!... У дитини болить зуб. Консультація дитячого стоматолога безумовно, є кращим рішенням для вас, тому що в такому випадку, ваш малюк буде відчувати се...
Які продукти повинні бути в меню малюка старше рок... До року малюка можна годувати грудьми, а також використовувати різні добавки в харчуванні. Після року малюк вже їсть багато продуктів. Однак, не все в...
Почему дети начинают рано заниматься сексом?... Почему дети начинают рано заниматься сексом. Как правило, современный старшеклассник имеет больше сексуальных соблазнов по дороге утром в школу, че...
Гіперактивність у дітей. Якщо ваша дитина страждає від гіперактивності , то дуже важливо , щоб ви зрозуміли , що гіперактивність є складним і унікальним захворюванням для кожн...