Кімнатні квіти. Аморфофаллус коньяк.

Аморфофаллус коньякКімнатні квіти. Аморфофаллус коньяк.

Колись мені подарували цю рослину, а точніше кажучи горщик з грунтом, зі словами: «Там однорічна пальма. Скоро виросте, чекай! »

На дворі було початок березня,« гаряча »посівна пора у садівників і поставивши горщик в не найкраще місце в плані висвітлення (все ж зайнято розсадою), я про нього забула. Яке ж було моє здивування, коли в черговий обхід володінь, я виявила конус висотою близько 10 см з забарвленням «під змію» – світло-коричневий з теракотовими плямами, що стирчать з центру горщика.

Тепер я стала приділяти дивині більше уваги. Конус ріс і на висоті приблизно в 20 см раптом лопнув і показав кінчики яскраво-зелених листочків, згорнутих в химерну трубочку. Переглянувши інформацію в інтернеті, знайшла, що рослина називається «Аморфофаллус коньяк», а конус – його єдиний лист, який розгортає рослина над своїм стовбуром у вигляді пальми. Вид, скажу я вам, дуже екзотичний.

Горщик з «пальмою» простояв на балконі до жовтня, стебло – порожниста «трубочка» і вгорі на висоті трохи більше метра химерно порізані, великі листи, трохи звисають донизу, ну повна ілюзія тропіків. У жовтні плямистий стебло раптом якось відразу в один день обм’яко і завалилося набік, я знову стала рити простори павутини. Виявилося, що нічого страшного, у «коньяку» настає період спокою до наступної весни.

Підсохле стебло легко вийшло з грунту, а горщик з бульбою відправився під ванну до початку березня. Один раз за зиму я згадала про нього і хлюпнула зовсім трохи водички. На початку березня «пальмі» було приготовлено парадне місце у засклених балконних дверях у вітальні. Горщик постояв тижнів зо два і ось я знову бачу стовбур з зміїним розфарбуванням, але цього року він все тягнеться і тягнеться і виходить практично з мене ростом, а поруч з основним стволом-листом з’являються маленькі «конусики-дітки», які заповнюють вільний простір навколо «мами». У цьому сезоні мій «коньяк» просто чудовий.

У своєму житті я ще не стикалася з більш невибагливою декоративною рослиною.

Радимо почитати:

Догляд за квіткою бегонія. Бегонія - витончена кімнатна рослина яке причаровує погляд, цвіте бегонія практично цілий рік, до того ж бегонія дуже добре поглинає різні шкідливі ре...
Підготовка газону до зими – частина 2.... Деякі люди не виконують сезонне прибирання, необхідеу для підтримання галявини в хорошому стані. Листя, опала хвоя, а також відмерла трава повинні бут...
Тераса в саду чи а балконі. Термін "тераса в саду" може ставитися до двох різних типів садів. З одного боку , цей сад встановлений може бути на даху , або патіо , як правило , в ...