Що ж це за суші?

сушіСуші є одним з найвідоміших в Японії страв. Це знамените блюдо ви зазвичай знайдете під час святкування особливих випадків у Японії. У 16 столітті, термін суші був переданий як маринована риба в оцті. Сьогодні суші в даний час перетворилася з маринованої риби в блюдо, яке містить рис для суші, приготований також з додаванням оцту. У цій статті ми обговоримо різні види суші і як підготувати їх.

Що ж це за суші?

Є багато різних видів суші, але найпопулярнішими є нігірі, Norimaki, Нарі, Chirashi, гункан, Темаки і Oshizushi. Серед семи, Нарі це найпростіший і дешевий вид суші. Він готується з використанням смаженого сиру тофу і рису. Темаки суші з використанням водоростей норі, наповненими рисом, овочами і морепродуктами. Всі ці види суші змінюються тільки в них додаються різні начинки із загальним компонентом рису.

Підготовка є простою, уважно дотримуйтесь вказівок. Читати далі про те, як зробити суші:

1. Використовуйте комплект для приготування ролів з листом норі і поширюйте рис для суші. Переконайтеся, що рис рівномірно розподіляється на лист норі. Використовуйте вологі кінчики пальців, щоб рівномірно розподілити рис.
2. Додайте невелику кількість васабі починаючи з середини.
3. Додайте начинку тільки на верхній горизонтальній лінії. Ви можете вибрати на свій власний смак начинку, як тунець, морепродукти, овочі та фрукти.
4. Поверніть вгору суші, але не дуже щільно, тому що це може порушити суші.
5. Стисніть його, щоб переконатися, що рулон суші щільно тримається купи.
6. Тепер він готовий, щоб розрізати його на шматочки. Обов’язково використовуйте вологий гострий ніж, коли ви ріжете рулон. Крім того, важливо, щоб ви змочували ніж після кожного розрізу.
7. Тепер викладаємо ваші суші на блюдо з соусом.

Роллінг суші може вийде не відразу. Ви просто повинні мати багато практики, поки ви отримаєте його досконалим. Якщо ваш перший рулон суші не вийде тоді не зупиняйтеся і зробіть це знову. Це не буде так важко в наступний раз, ви не помітите як отримаєте звання експерта в приготуванні суші та ролів. Коли це станеться, ви можете почати експериментувати на об’єднанні різних начинок на ваш вибір для створення нових смачних суші.

Радимо почитати:

Еда Японии. Еда и напитки в каждой стране первое и самое востребованное но иногда похожая пища начинает надоедать и тогда человек начинает интересоваться кухнями ...
Выбор подходящего ресторана – часть 2.... Ужин двух возлюбленных. У влюбленных на главном месте обычно находится романтический интерьер ресторана. Ассортимент дорогих вин для раскрепощения тож...