Карате початок тренувань.

каратеКарате виросло в одну з найвідоміших видів бойових мистецтв у світі. Це, ймовірно, тому, що воно володіє всіма елементами, які ви хотіли б у бойовому мистецтві. У карате, ви зможете взяти участь у змаганнях по всьому світу, або це вам дасть допомогти отримати хорошу фізичну форму, розум і тіло, або просто ви можете використовувати навички, щоб захистити себе і свою сім’ю. До того ж система, яка може бути освоєна чоловіками, жінками та дітьми. Це дійсно один з небагатьох бойових мистецтв, де вся сім’я може взяти участь.

Є цілий ряд прийомів карате, де деякі з них орієнтовані виключно на швидкість як інші зосереджені на силу. Більшість занять карате починаються з вправ і розтяжок, щоб розім’ятися перед тренуванням і нічого собі не пошкодити. Всі ці розминки допоможуть вам побудувати гнучкість з тим, щоб ми могли виконати наші удари і руху, не ранячи себе. Ви побачите, що, зробивши кілька сесій клас карате, ви будете почувати набагато сильніше і більш цілеспрямованими, ніж будь-коли, так як ви спокійно зможете себе захистити .

Кожен рух, кожен і кожна позиція ніг розміщення є життєво важливими для вашого успіху в карате так, що ви будете робити багато повторень конкретного руху, поки не буде зроблено воно правильно. Учитель покаже вам, як зробити конкретний крок, то ви повинні робити, це самі неодноразово. При регулярному повторенні, це ставатиме звичкою і може бути використано в реальному житті в якості самозахисту, або захисту свого друга – це круто.

Існує термін в карате який називається «ката», це виконання послідовності різноманітних рухів, які пов’язані з ногами, блоки та удари. Ви побачите «ката» у будь-якому карате захід, пізнаючи все ближче ви неухильно будете рухатися вгору по системі класифікацій. Протягом усього уроку, ви можете мати можливість працювати в парах з кимось, хто має однаковий набір навичок, як ви. Це має допомогти вам отримати реальний досвід з кимось і допоможе вам з’ясувати свої здібності. Спаринги не повинні бути болючими, але ви повинні бути в змозі визначити, наскільки добре ви освоюєте теорію.

Справедливості заради варто сказати, що кожен клуб карате буде мати свій власний спосіб вивчення, але в цілому, це дає вам зрештою успіх.