Корисні поради в приготуванні їжі.

вкусноБагато людей думають, що вони не можуть добре приготувати. Це не так складно, все можна зробити, якщо у вас є потрібна інформація. Ця стаття була написана, щоб допомогти самостійно тим хто сумнівається зробитися кухарям-магами на кухні. Уважно прочитайте ці поради і отримати знання, які допоможуть вам готувати, як шеф-кухар.

Переконайтеся, що ви отримуєте максимальну віддачу від вашого ножа шеф-кухаря, тримаючи його належним чином під час використання. Великий палець і вказівний палець повинен бути по обидві сторони лопаті, в точці, де вона відповідає за ручку. Це дасть максимальний контроль, коли розсікаються інгредієнтів.

Якщо ви варите свої овочі або готувати їх занадто довго, вони втратять багато поживних речовин. Обирайте швидше метод приготування їжі. Ви можете готувати на пару, або почати смажити овочі, або їсти їх сирими.

Сир є одним з найкращих продуктів, які ви можете додати в пасту і різні види м’яса. Якщо ви робите пасту, не забудьте натерти сир і поставити його на стіл для людей, щоб додали вони його в свої страви, щоб це було по царськи. Це дозволить підвищити якість і вид їжі.

Якщо ви забули замочити квасолю на ніч. Просто покладіть квасолю в дуже велику каструлю і залийте водою. Довести все до кипіння, потім опустіть вогонь і варити близько двох годин. Цей метод є настільки ж ефективним, як на ніч замочити і може заощадити ваш час.

Всякий раз, коли це можливо, уникайте консервів в приготуванні їжі. Вони мають безліч недоліків. Консерви втратили життєво важливі поживні речовини, які ви хочете, щоб готувати здорову їжу. Вони також, якщо не сказати гірше – чим свіжі інгредієнти, потенційно зруйнують ваші рецепти. Нарешті, консерви мають шкідливі добавки – особливо натрій – це вам не потрібно в їжу.

Трави і спеції надають потужний вплив на якість приготування їжі, а як це правильно робити дивіться рецепт с фото. Для збереження цих важливих, дорогих інгредієнтів, зберігайте їх у прохолодному, темному місці з мінімальною вологістю. Занадто часто спеції залишаються поблизу печей і раковин. Надлишок тепла, світла і вологи в таких місцях надають вилуговування аромату з високоякісних спецій.

Спробуйте приготувати з малими дітьми які бігають під ногами? Дайте їм заняття. Будь-яка маленька і проста задача змусить їх відчувати себе, як вони допомагають з приготуванням їжі, і це буде тримати їх подалі від неприємностей на деякий час, поки ви намагаєтеся закінчити блюдо, яке ви так старанно готуєте.

Радимо почитати:

Як приготувати млинці (бліни).... Як приготуватиКоли масниця то як же на обійтися без улюблених млинців. Навіть сама невміла і лінива господиня елементарно повинна вміти готувати млинц...