Як правильно приготувати курку…

куркаМожете не вірити, але курча не дуже популярною стравою було не довгий час тому. І тільки в ході Другої світової війни і у зв’язку з браком яловичини і свинини, люди почали вживати в їжу куряче м’ясо. Все це є фантастикою для нас: кількість калорій в курці не нижче ніж в інших видів м’яса, що робить його значно більше популярним для чоловіків і жінок які сидять на дієті.

Китайці вживали завжди багато курячого м’яса цілу вічність і вони набагато стрункіші, ніж ми! Як приклад: У 100 грамах свинячих відбивних 260,0 ккал і 16 грамів жиру. У 100 грамах баранячих відбивних 246,0 ккал і 18 грамів жиру. Для комфортного приготування їжі старайтесь використовувати правильний посуд як на iPosuda, щоб получити більше задоволення від приготування.

Для порівняння, Курячі відбивні – 113.0 ккал і 3,2 г жиру (куряче філе). Крім того, це м’ясо є хорошим джерелом білка. У 100 грамах курячої грудки більше ніж 27,0 грамів білка. Але ви не повинні піти просто в магазин і купити курку, туи ви повинні знати, як правильно приготувати курку, особливо якщо ви на дієті. Підказкою може послужити меню курячої дієти на http://www.cmakota.org.ua.

Шкіра та кістки курки мають зайвий жир і калорії, тому якщо ви на дієті, то повинні уникати їх споживання в їжу. Крім того, при приготуванні курки, кількість калорій піднімається, як тільки ви обсмажити її в олії або використовували жирний соус. Смажена курка має набагато більше калорій в безпосередній близькості від інших видів м’яса (близько 250,0 і більше ккал на 100 грамів). Приготуйте на грилі курку або просто відваріть м’ясо. Правильне харчування продовжує нам життя, тому дотримуйтесь хоча б деяких порад і будьте здорові.