Роль жінок у сільському господарстві.

жінкаЦя стаття розповідає нам про ролі жінок у сільському господарстві та їх зв’язкок з продовольчою безпекою. Не існує сектора в суспільстві, де жінки не беруть участі.

Роль жінок у сільськогосподарському секторі примітна, вони не лише працюють, беручи участь у процесах від виробництва сільськогосподарських культур до збору врожаю. Крім того, вони виконують і домашню роботу, як прибирання, приготування їжі, виховання дітей та інші домашні обов’язки на фермі. Це не становище жінок в тому чи іншому суспільстві, але в усьому світі жінки готові виконувати те, що їм призначено робити, але краще все ж купити сільгосптехніку для підвищення якості праці пише www.emiz.org портал корисної інформації.

Загальне виробництво сільськогосподарських робіт жінками оцінюється від 55% до 66% в середньому від загальної праці. У рік на гектар сільськогосподарських площ випадає 1212 годин роботи для чоловіка і для жінки 3685 годин. Решта годин, це робить сільгосптехніка. У сільських товариствах жінки беруть активну участь у сільськогосподарському виробництві. За статистикою 75 відсотків жінок у сільських районах беруть участь у сільськогосподарських і суміжних роботах.

Незважаючи на величезний внесок сільських жінок в сільськогосподарське виробництво їх роль не була визнана. Роль кожної в секторі сільського господарства величезна, оскільки вони тримають сільськогосподарський сектор, живуть навіть у розвинених країнах, де сільське господарство є другорядним і де грають основну роль медсестри і лікарі. Вони займають більше 50% від загальної чисельності робочої сили з сільського господарства. Вони не тільки беруть участь плечем до плеча фізично на полях у сільському господарстві, а й мотивують чоловіків, щоб відновити роботу наступного дня після повернення додому у відчаї і втомленими.