Що потрібно в сексі дорослому чоловікові ?

Що потрібно в сексі дорослому чоловікові ? Що потрібно в сексі дорослому чоловікові ?

1 . Гарантований секс з жінкою. Якщо у молодого хлопця за вечір може і не вийти познайомитися з дівчиною таким чином , щоб затягнути її в ліжко , він не настільки сильно засмутитися . Але для чоловіка , якому вже за 30 секс з жінкою повинен бути гарантованим.

2 . Жінка повинна відповідати соціальним статусом успішного чоловіка . Вона повинна бути сексуальною , підтягнутою , виглядати таким чином , щоб всі інші чоловіки заздрили.

3 . Чоловіки хочуть отримати від сексу трохи більше , ніж отримують чоловіки в шлюбі. Успішним чоловікам потрібно більше емоцій , більше бажання і витривалості , а також частенько використовуються різні рольові ігри .

4 . Чоловік хоче отримувати моральне задоволення від своєї сексуальності. Чоловікові хочеться довести самому собі , що він також здоровий і витривалий , як раніше. Основний результат повинен бути в наявності: дівчина повинна бути повністю задоволена.

5 . Успішні дорослі чоловіки люблять хвалитися своїми перемогами. Для цього вони влаштовують вечірки разом зі своїми друзями , хочуть , щоб про їх досягнення знали не з чуток.

Успішні чоловіки розуміють , що у них вже сил не так багато , як раніше. Вони намагаються менше витрачати себе даремно і більше збирати сили на масові вечірки. Виходячи з описаного вище , можна спостерігати дві наступні тенденції.

Дівчина , яка потрапила на вечірку з таким чоловіком , навряд чи повірить , що чоловіки у віці відчувають втому в сексуальному плані. Вона побачила перед собою жеребця , якому можуть позаздрити багато молодих чоловіків.

Після вечірки дівчата не можуть зрозуміти , чому такий класний чоловік , тепер поводиться так понуро . Чоловік може просто спілкуватися з цією дівчиною , може годинами говорити по телефону і не проявляти більше ніякої сексуальної активності . Пояснення досить прості : чоловік накопичує сили на нові пригоди , і наступна вечірка може відбуватися далеко не за участю цієї дівчини.

6 . Успішний дорослий чоловік може використовувати алкоголь , щоб бути більш розкутим з жінками.

7 . Успішні чоловіки можуть використовувати своє становище , щоб домогтися сексу з жінками , які знаходяться в підпорядкуванні. Чоловіки стають керівниками після 30-40 років. У їхньому штаті завжди знайдеться дівчина , на яку можна задивитися . У цій ситуації досить просто створити прецедент і після влаштувати хороший секс з цією дівчиною .

Радимо почитати:

Яку вибрати фату до весілля?... Такий предмет, як фата, сьогодні не є обов'язковим атрибутом нареченої. І все-таки багато наречених не мислять свій образ без фати. При цьому слід зна...
Елегантний одяг для чоловіків.... Жінки постійно турбуються про власний зовнішньому вигляді, тому надзвичайно боязко ставляться до вибору вбрання, будь то одруження або корпоративна гу...
Де в Мережі інтернет познайомитися із собі подібни... У наш час знайомствами в інтернеті нікого не здивуєш - вже підростає покоління діточок, народжених від шлюбів зустрівшихся в мережі юзерів. Однак наві...
Титанік, гроші, любов та статус.... Подивився Титанік звичайно фільм романтичний сюжет приголомшливий задум хороший. Головне у фільмі виражається суть і відносини чоловіків і жінок. Ми ...