Страждання від депресії.

депресіяНедавно було проведено дослідження. Обстеження стану депресії у людини показало, що у людей, які страждають від депресії або перемістили її в колишній час, довжина теломерів істотно менше, ніж у людей, які жодного разу не хворіли на неї. Ця відмінність показувалося в тому числі в перспективі подібних факторів, як куріння і алкоголізм.

Доктор наук Верховен і її товариші по службі висловлюють підозру, що вкорочення теломер являє собою наслідком реакції організму на стрес, який викликаний депресією.

«Це масштабне обстеження може дати переконливі дані про те, що депресія прискорює ходи біологічного старіння на деяку кількість років, особливо у пацієнтів з найбільше хронічними і важкими симптомами», – повідомляється. Ну, а для того щоб депресіїї не було даруйте жінкам квіти частіше вибрати і кпити букет можна на цій сторінці – http://flowers-shop.com.ua/city/poltava – вот дійсно прекрасні тут букети із завжди свіжих квітів які можуть піднести настрій кожні дівчині чи жінці.

Залишається неловеденно, дуже впливає чи даний процес на загальну тривалість життя і являє собою чи він оборотний процес.

Англійська генетик доктор-наук Анна Філліпс з Бірмінгемського університету крім іншого вивчала вплив стресу на довжину теломер.

Згідно з її заявою, довжина теломер не класифікують достовірною ознакою ризику загибелі та інших клінічних результатів.

Крім усього цього, дуже ймовірно, що лише тільки важка клінічна депресія, але не симптоми депресії недостатньої і середньої тяжкості, які зазнають майже всі, корелює з довжиною теломер, згідно з її думки.

Радимо почитати:

Здорове харчування. Здорове харчування є свідомим рішенням. Це не означає, що ви повинні бути худими, як моделі або харчуватися тільки по книгах. Вся концепція здорового ...
Зміцнюємо ноги, не виходячи з дому.... На жаль, більшість з нас безліч часу приділяють не власному здоров'ю, а різним робочим обов'язкам, походам в клуби, спиртному і солодощам. Проте періо...
Вивчення британських психологів про шкоду кави з к... Вивчення британських психологів дає можливість робити висновок про те, що в тяжких стресових ситуаціях для дам корисним і рятівним питвом є кава, а ос...
Поради при першій вагітності.... Для батьків прийдешнього малюка, неодмінно вагітність надзвичайно трепетна справа, щоб все вийшло добре, необхідно дотримуватися хорошого настрою і де...