Як назвати собаку, правильних підхід до вибору імені.

ваш песВраховуючи, що протягом свого життя цуценя і його ім’я буде використано більше 30000 раз, і що один з п’яти нових власників собак хочуть змінити ім’я собаки в перший же рік, вибираючи правильне ім’я цуценяті слід приділяти цьому теж не мало уваги.

1. Уникайте імен, які звучать як часто використовувані команди, такі як вперед, стояти, сидіти і т.д. Це може викликати плутанину для вашого цуценяти, намагаючись виховати це.

2. Будьте уважні, так як ваша собака може перерости її ім’я. Назва Лютик може бути придатна для цуценя маленького і милого, але не тоді, коли він стає повноправним дорослим .

3. Виберіть ім’я з одного або двох складів. Собаки не тільки зрозуміють його швидше, але це робить його більш зручним для їх навчання.

4. Слідкуйте за модними іменами, які можуть викликати збентеження коли на них мода пройде.

5. Якщо ви прийняли стару собаку, то краще використовувати її нинішню назву, щоб вона не заплуталася, а також подувайте про майбутьне можливе лікування,  а з великим вибором медичних препаратів для собак ви можете ознайомитись оть тут зоомагазин “Рыжий кот” завжди прийте вам на допомогу.  Якщо з яких-небудь причин необхідно змінити її, то міняйте так, щоб воно було співзвучне або в риму.

6. Не називайте собаку людським ім’ям, може хтось його почує і це буде йому прикро.

7. Виберіть ім’я, яке відповідає вашому собаці власне унікальне по зовнішніх даних і індивідуальне. Ім’я Електра може бути хорошою назвою для енергійної суки.

8. Самі запитайте у собаки, що він думає! Називайте імена і дивіться на її реакцію, якщо гавкає – значить його, позіхає – значить називаємо далі.

Беручи до уваги наведені вище поради при пошуку імені для собаки забезпечать вам довгу, щасливу дружбу з вашим псом, але і допоможе уникнути бажання змінити його назву.

Радимо почитати:

Перше і просте навчання собаки.... Перше і просте навчання собаки. В основі навчання будь-якої тварини заваювати її довіру і повагу. Правда навчання не може розпочатися, поки тварина...
Собака Акіта-іну: найкращий друг.... Собака Акіта-іну: найкращий друг. Якщо ви хочете мати покірного товариша, який полюбить вас більше всього на світі, то порода акіта-іну для вас. ...