Запрошення на каву-брейк.

чашка кофеКава-брейк – це час, коли вам можна розслабитися і провести деякий час серед дружньої бесіди з колегами в ході робочого процесу. Однак без смачної, коханої і ароматної кави, кава-брейки, можна вважати просто обідом в робочий день. На думку інших, проблема в тому, що на подібні заходи не заведена мода в наших людей, та й офіси або кімнати для відпочинку не обладнані належному рівнем. Тай не вистачає допоміжних акскесуарів, наприклад такі як мішалки дерев’яні для вендінгу.

Але багато хто не проти підняти настрій в робочий час чашкою ароматної кави і тому по можливості воліють вийти з нудного офісу і викласти зароблені гроші в найближчому кафе за кавою еспресо. Коли температура на вулиці падає то стає важко виходити часто, але вихід завжди є, чому б не встановити керуючому в офісі кавоварку, при цьому заощадити час для робітників на пошуки і походи до ароматної кави. Крім цього є ще багато переваг чому потрібна кавоварка в офісі, це настрій яке зазвичай задає тон роботи в офісі.

Кава, немає нічого неможливого з хорошою кавоваркою ви можете отримати більше ніж кава у вашому кава-брейку, після якого можна повернутися до роботи ще з більшим завзяттям. Тому якщо ви директор, не дозволяйте вашим цінним співробітникам йти з монотонного офісу і витрачати свої нереалізовані творчі таланти і час, який можна використовувати для робочого процесу.

Радимо почитати:

Приготувати смачну каву Кава з прянощами На дно дрібної емальованої каструлі (краще спеціальну ефектну посудину для цієї справи) покласти шкірку одного лимона і одного апе...
Користь від кави для кожної людини?... Ще пару десятиліть тому, відмова від кави була передумовою для створення здорової дієти і прийняття здорового способу життя. Але поступово, кількома н...