Макарони, Спагеті, Паста – по італійськи?

макарониЛюбителям макаронів і спагеті, цікаво буде дізнатися, що італійські спагетті таких відомих торгових марок, як «Болоньєзе», «Карбонара», «Арабьята», «Букатіні» і «Фарфалле», які продаються у нас в країні відповідають тим стандартам, які італійці пред’являють до своїх продуктів. Але, це часто буває не так. Варто виробнику назвати свої макаронні вироби яким-небудь словом з італійським звучанням, як відразу ціна такого продукту може піднятися в кілька разів від 10 до 30 грн за 1 пачку. А іноді і це не межа.

І це зовсім не від того, що в складі продукту є борошно з твердих сортів пшениці. Навіть на упаковці дешевих макаронів за 5, 8 і 9 грн зазначено, що при їх виготовленні використовувалася борошно твердих сортів пшениці. Але висока ціна макаронних виробів зовсім не є показником їх якості.

Так, наприклад, макарони виробництва вартістю 10 грн краще зберігають форму після варіння, ніж італійські макарони за 18 грн за пачку, а для тих хто хоче знати як правильно харчуватися раджу выдвыдати сайт http://beregina.com/cookery/vegetarian/ . І визначальним фактором тут є саме сорт борошна, з якого виготовляються спагетті.

Справжньою можна назвати італійську пасту з твердих сортів пшениці. Відрізнити тверді сорти пшениці від інших можна навіть на дотик: тримаючи в руках такі макарони, ви відчуєте їх шорсткість, що в свою чергу є свідченням використання при виготовленні твердих великих частин пшениці.

Звичайні спагетті на дотик гладкі й рівні. Також важливим показником якості макаронів і того, що вони складаються з твердих сортів пшениці, є час їх варіння. Так, дійсно якісну пасту потрібно варити не менше 10 – 13 хвилин.

Радимо почитати:

Как приготовить драники из картофеля.... Как понятно, из картошки изготовить, что угодно можно. Блюда из нее неплохи и питательны не лишь для будничной жизни, однако и в празднички. А вотвам ...
Как выбрать соль? Соль - что может быть проще, натуральней и привычней для нас? Но даже на прилавках в торговых сетях можно встретить несколько видов соли, существенно ...