Зачаття дитини і безпліддя.

безпліддяПроблема безпліддя все більше розширюється у світі, з нею в останні кілька років стикається все більша чисельність пар. Статистика стверджує, що майже кожна 5 пара в Україні звертається в медичний заклад щодо лікування всіляких форм цієї хвороби (безпліддя).

Безпліддя діагностують тоді, коли протягом 1 року постійній сексуального життя у відсутності контрацептивів не почалась вагітність, можуть бути причини різні, про одну з них докладно можна почитати ось тут  menportal.info . Даний термін явен лікарською наукою згідно з загальновизнаною статистикою яка свідчить, що у 30 відсотків пар зачаття трапляється в 3 місяці спільного сексуального життя, у 60 відсотків в найперші півроку, у десяти відсотків – протягом 1-го року.

Отже, період в 12 місяців достатній для аналізу фертильності. Якщо ж термін в 1 рік пройдено, хоча зачаття не сталося, то треба звернутися напевно вже в лікарню репродуктивної медицини для з’ясування першопричини безпліддя та можливості лікування. На щастя для кожної такої пари, прогресивна наука має навик управлятися з основною масою таких неприємностей, які викликають неможливість запліднення або виношування дитини.

Наприклад відмінна робота доктора Гаура (Індія) принесла інтернаціональній проблемі величезний внесок який стосується сурогатної програми. Завдяки сотні пар з усього світу в даний час вже батьки.

Як пояснює термін ембріон доктор Шивані Гоур.

Розвивається людина з моменту запліднення до кінця восьмого тижня або 56 днів від зачаття (10-го тижня від останньої менструації) називається ембріон в широкому визначенні. До цього часу, вже більшість основних органів і систем почали формуватися.

Радимо почитати:

Діагностика чоловічого безпліддя.... Майже у всіх державах при ненастанні бажаної вагітності у представниці слабкої статі прийнято звинувачувати і досліджувати саме жінку. Проте, в ряді в...