Камені для Діви!

камені для дівиЯкі камені підходять для Діви по знаку зодіаку? Авантюрин, змійовик, нефрит, онікс (сардонікс), рожевий кварц, празиолит, сердолік, тигрове око, хризоколла, джаспер. Нижче наведені властивості деяких каменів, придатних для Діви:

Зміїний камінь. Це мінерал різних відтінків в основному зеленого кольору з прожилками, його зовнішньої вид нагадує зміїну шкуру, от і звідси назва. Даний камінь в ювелірних виробах таких як кільця на весілля здатний захистити свого власника від негативних впливів, він втягує в себе негативну енергію і накопичує її, тому необхідно принаймні, один раз на тиждень, щоб тримати камінь під проточною водою. Для Діви змійовик камінь дає знання, він відмінно підходить як амулет від пристріту та поганих намірів інших людей. Для тих же хто хоче до жіночого свята зробити гарний подарунок, раджу купувати духи оптом , щоб на кожен день неділі чи під настрій був свій аромат, ваша кохана жінка цього варта.

Нефрит – камінь зцілення. Його ще називають жадеїт – коштовний камінь може мати практично будь-який колір і відтінок, від світло-сірого до синього. Властивості каменю: Нефрит камінь змін, що допомагає своєму власникові не тільки змінити свої звички, але підсвідомість надто вже. Цей камінь використовується для лікування захворювань нирок, ювелірні вироби, як намисто, кулони й кільця з нефриту рекомендується носити для лікування хвороб.

Джаспер – камінь різних кольорів (червоний, жовтий, зелений) з білими плямами. У перекладі з грецької ім’я Джаспера означає «плямистий». Для зодіакального знаку Діви є найбільш придатними жовті кольорові камені, червоні та червоно-чорні яшми. Ювелірні вироби з цього каменю притягують багатство і сприяють успіху в соціальній сфері.