Активний відпочинок в Карпатах.

карпатиЦей вид відпочинку просто не може не існувати в Карпатах! Серед гір засніжених і бурхливих річок (2429 штук), а також лісів і пагорбів, без особливих зусиль можна знайти для кожного енергійну людину своє улюблене спортивне хобі. До Вашого розпорядження 50 км маркованих трас, 56 гірськолижних підйомників, можливість кататися з гір на сноуборді, який з 1996 року набирає обертів популярності в Україні, хоча на закордонних курортах вже давно дуже розвинений. Можна взяти в прокат спорядження – лижи, сноуборд навіть санки! Весело провести вихідні в компанії друзів на горах Карпат, розсікаючи повітря на великих швидкостях, а все це можна відчути та побачити відвідавши ось цей сайт http://5s.lviv.ua/kataloh-turiv/karpaty, туроператор “П’ята стіхія” може вам влаштувати незабутні вихідні.

Гордість Карпат – гори.

4/5 території Закарпаття, це величні гори. Вони можуть бути як похмурими, так і зеленими від ялин. Найвищою точкою України і гірською вершиною Карпат є гора Говерла, яку щорічно з гордо піднятими головами підкорюють скелелази. Але для звичайної людини гора може запропонувати різноманітні походи – пішки, кінні прогулянки, їзда на велосипеді, а також подорож на машинах з екскурсоводом. Крім Говерли на Закарпатській території маса інших красивих підвищень: гора Бребенескул -2035 м., Піп-Іван – 2020 м., Гора Петрос – 2020 м., Гора Гутин-Томнатик – 2007 м., Гора Ребра.

Для любителів дикої природи краще відправитися на менш протоптані стежки Закарпаття і віддатися природі і спостереженням за нею. Риболовля, збирання ягід, просто відпочинок у наметах, полювання – все це щодня знаходить свого гостя.

Закарпатті для багатьох іноземців – улюблене місце відпочинку.

Закарпатське веселощі.

Душа вимагає свята в новому місці? Буяння фарб фестивалів кличе на свій вогник всякого. 160 фестивалів щорічно, кожен оригінальний і заманює туристів, по-своєму. Любителі поїсти щорічно приїжджають на різноманітні фестивалі їжі, вина і меду, крім розважальної програми столи гнуться від смачних частувань.

Фестиваль »Сакура – фест» відбувається, наприкінці квітня, коли Ужгород вкривається цвітінням сакури. Тут знаходиться найдовша алея сакури в Європі.

На відомій масниці, все в тому ж Ужгороді, можна стати свідком веселою ярмарки, ігор, концертів, покуштувати млинців з медом. Напитися вина і виїхати щасливим додому.

Комфортний відпочинок Закарпаття, це безлічі готелів засіяних по всій території, ціни на такий відпочинок коливаються від 120 грн. на добу і до 1000 грн. та вище. Багато з них знаходяться на березі річки серед ялинового лісу. Тихий спокійний номер, ранкова кава, теплий камін або вогнище, все це покрито сніжним серпанком, захоплюючим видом і свіжим повітрям.

У Закарпатті змішано безліч традицій Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, України. У кожному місті цікаво побувати. Подорож чекає кожного.

Радимо почитати:

Їдемо на природу. Ми знаємо, що літо вже не далеко, весна, здається приймає його веселі яскраві образи, можливо пора вже планувати, де ми зможемо відпочити влітку, то щ...