Львівська Ратуша та мандрівка Львовом.

Львівська Ратуша та мандрівка Львовом.Багатою енергетикою наповнена Львівська Ратуша. Вона була свідком маси історичних подій, так як стояла там з 14 століття. У середньовіччі навпроти неї стояв стовп покарання, де вішали людей. Зараз, на площі Ринок і сліду не залишилося від минулих жахів, це прекрасне місце, на ній розміщені пам’ятники Посейдону, Нептуну, Афродіті, Діані і фонтани на місці природних джерел. Це місто безліччі кафе і щоб всі відвідати вам точно потрібно таксі Львів, так як тут всі вони абсолютно різні колоритні заклади зі своєю особистою історією, якою вони пишаються.

Особливо львів’яни люблять каву, приїхавши до Львова, варто відвідати один із закладів відомих своїм фірмовим блюдом або іншою родзинкою «Копальня кави» (Рудник кави), Кнайпа, «Криївка» – заклади в якому на вході стоїть боєць у формі УПА, запитує пароль у відвідувача, і якщо перед ним буде росіянин, змушує його випити стопку горілки, вербуючи його.

Незвичайний прийом, незвичайний дизайн, все це перетворює звичайне застілля в театральне дійство. «Мазох кафе» – присвячене Леопольду фон Захер-Мазоху, який писав еротичні мазохістські твори. Кафе оформлено в червоний тонах, на вході стоять дами в пишним оздобленням, готові відшмагати входящих гостей. Скільки людей стільки примх. «Гасова лямпа», «Під золотою розою», «Масони», «Дім легенд», «Лівий берег» – яким би ви не уявляли собі своє застілля, покрутившись у Львові для вас знайдеться гідна пропозиція.

Ще більше колоритності цьому місту додають замки – Підгорецький, Олеський, Золочівський. Само по собі подорож Львова до таких стародавніх місць дуже підіймає настрій і залишить масу вражень.

Львів дуже романтичний, на його вуличках так і тягне несамовито закохатися, хочеться забутися в його обіймах і побувати у всіх його казкових місцях, дізнатися всі його секрети.

Радимо почитати:

Выбор ресторана или кафе в Киеве.... Если вы турист который попал в Киев и хотите по максимум насладиться своим отпуском, то тут есть много вариантов для этого, а также чтоб пообедать и в...